Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, élnétek együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, élnétek együtt egy férfivel, aki nem akar dolgozni? Mert nem való neki és ezt ti is látjátok.

Figyelt kérdés
És mondjuk nem kínozná magát a munkával, ami amúgy sem megy neki és csak bajba sodorja, hanem olvasna és pihenne nap közben.

2018. márc. 4. 19:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Inkább tartok kutyát. Arról legalább tudom, hogy szeret és hűséges.
2018. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te magad is tudod a választ.
2018. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem, tartsa el az ilyet az anyja/apja...
2018. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Kizárt, pofán röhögném!

Nem való neki, nem megy neki? Mindig utáltam a naplopókat.

2018. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy okot mondj, hogy egy értelmes, tanult nőnek miért kéne egy ilyen pasival együtt lennie. Amúgy nem.
2018. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, még az ételt is megràgnám helyette!

Nem kell szobanövény

2018. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem való neki"

"És mondjuk nem kínozná magát a munkával, ami amúgy sem megy neki és csak bajba sodorja"

Persze, kerülgessük még ezt a témát jobbról-balról is, hátha enyhébbnek tűnik, ami valójában komoly. :D Szóval lusta??

A válaszom: nem.

2018. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Na várjunk csak...

Nem mindegy, hogy egy ingyenélőről van szó, vagy olyanról, aki konkrétan munkahelyen nem dolgozik, de van bevétele, amiből meg lehet élni. Ezt nem árt tisztázni.

2018. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
14%
hehe, megnézném a fene nagy önérzetes gyk-s cuncikat, mit csinálnak napközben...kb egész nap itt rohadnak, ha dolgoznak is, inkább ne tennék...
2018. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Mit kéne neki kipihennie? Ilyen nehéz kifogást keresni arra, hogy miért nem dolgozik? Ha jól értem, házimunkát se végez, és tanulni se hajlandó.

Súlyos szellemi fogyatékos? Kómában fekszik? Vagy mi baja van?

2018. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!