Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elfogadható, ha arra kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha arra kérem a párom, hogy váltson munkahelyet, ha együtt akar velem élni?

Figyelt kérdés
Most 12 órázik, akár éjjel is. Ez együttélés szempontjából nem előnyös. Azt mondja, hogy ha találok neki ugyanígy fizető állást, akkor rendben van. Ő nem akar bolti eladó, irodai dolgozó lenni. Pedig rengeteg nő dolgozik ilyen helyen és elégedettek.
2019. júl. 29. 11:32
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Nem hozzoáköltöztem, ez albérlet. Ahol eddog laktam, azt most eladják, nem kiadó. Neki nem mondtam, mert úgy akartam volna vele összektözni, hogy már új munkahelye van.
2019. júl. 30. 16:18
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Valahol megértelek.

A párom 5 műszakban dolgozik, hétvégén és ünnepnap is.

Én H-P, 8 óra, egy műszak, hétvége is és ünnepnap is van.

Alig találkozunk, néha, ha nyitós műszakban dolgozik, akkor délután pár órára. Hétvégén egyedül vagyok itthon, ő dolgozik, hetközben van két szabadnapja, akkor én dolgozok. Egy hónapban egyszer vagyunk együtt egy hétvégét és ennyi.

Akinek ez elég és leszólja a kérdezőt, az picit gondoljon bele a helyzetébe, meg olvassa ela fenti soraimat. Ki akar így élni sokáig?

Én is bíztatom a normális munkarendre, normális állásra, egyenlőre sikertelenül. Fáj, hogy hétvégén 11-kor elindul és éjszaka jön haza. Én meg tölthetem a napom nélküle. Akár egyedül is lehetnék ennyi erővel.


Szóval megértelek kérdező, ugyanakkor nem tudom mit tudnál tenni... Sajnálom.

2019. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk 10 éve beválik hogy én 12 órázok a párom meg 8 órázik. Kisgyerekünk van, töltünk együtt időt és nem vagyok folyton fáradt. Nem értem miért ne lehetne megoldani - szervezés kérdése és egy kapcsolatért mindkét félnek kell tennie, nem vinnyogni és követelőzni. A problémákat meg kell oldani.
2019. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!