Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt lakunk anyóssal, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lakunk anyóssal, én mennék de a párom nem meri itthagyni. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szóval anyósnál kell laknunk mert a párom nem meri itthon hagyni egyedül nehogy valami hülyeséget csináljon, mert már 10 éve özvegy, 1 lánya van és hozzá ragaszkodik. mikor pár napig nem alszunk otthon mert mondjuk barátokkal vagyunk más városban, már úgy megyünk haza hogy tiszta hülye.

mondtam már páromnak hogy jó lenne elköltözni, ő is benne lenne de az anyja miatt nem mer.



2019. aug. 8. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Miért érdekel titeket, hogy az anyós hülye lesz, ha már nem laktok ott?
2019. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyóska szimulál, a cél hogy téged elüldözzön. Érdekes, hogy a lányával játsza ezt el, fordítva szokott lenni, legtöbben a fiacskájukat intézik így el egy életre (tágabb családon belül van ilyen).


Ott kell hagyni, ennyi. Ha meg hülye, akkor irány az öregek otthona, a saját döntése volt, hogy hülyeségeket csinál. Ha pedig barátnéd nem akarja otthagyni, akkor te fogod őt, hiába is tiltakozol az anyós el fog üldözni.


Mennyi idős, mennyi van még neki vissza? Ha ilyen 85 felett, akkor bírd ki ezt a kis időt, de ha ilyen 62 akkor inkább ne.

2019. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beteg és nem nagyon idős az anyósod (tehát nem szorul mindennapi ápolásra, gondoskodásra) nyugodtan hagyjátok ott.

A párod beszélje ezt meg Vele, többször fusson Neki, apró lépésekben ha nem megy azonnal.


Én is egyedül neveltem a gyerekemet, már eleve adott volt,hogy amikor továbbtanult koleszba költözött, onnan hétvégente és a szünetekben jött haza.

Aztán amikor végzett, munkát keresett, közben persze kapcsolata is alakult, evidens volt,hogy elköltözzön.

Vettünk egy lakást, és ugyan megviselt az elköltözése, de ettől nagyobb volt bennem az öröm,hogy ezt meg tudtuk lépni ilyen formán.


Még nincs gyerekük, ezért miden hétvégén hazajönnek a szülőkhöz, úgy döntöttek. De ha mégis programjuk van, ezt is tudomásul veszem.

Eleve olyan a kapcsolatunk,hogy egy pillanatig nem tartottam attól,hogy amikor elköltözik fogjuk tartani a kapcsolat, és bármiben számíthatok rá.

És ez az élet rendje...

2019. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélitek vele, hogy heti 1x meglátogatjátok. De szokjon hozzá. TUdja, hogy így van "társasága", így kihisztizi magának. Nem szabad hagyni.

Ha pedig önveszélyes és mondjuk nyugdíjas (ezt nem derült ki), egy otthon lehet jót tenne neki, lenne társasága.

2019. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a heti 1X-t mondjátok, inkább azt,hogy amikor szüksége van Rátok,ott lesztek, elérhetőek vagytok telefonon. Ez gondolom így is van. Menjetek el simán a barátokkal, időnként hívjátok fel.


Persze, lehet mondani,hogy ne foglalkozzatok Vele, de a feleségedet megviselné ha úgy költöznétek el,hogy ez az anyjával nincs rendezve.

2019. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!