Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek csak én túlzom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én túlzom el, vagy jogos, hogy zavar amiért ennyire össze van nőve a párom és a legjobb barátja? Csak szerintem beteges, vagy ezek tök normális dolgok egy felnőtt férfi szájából?

Figyelt kérdés

A párom 28, lassan 29 éves férfi. Szinte minden hétvégén egy egész napot a legjobb barátjával töltenek. Videójátékoznak mint a gyerekek, vagy mittudom én, ökörségeket. Sokszor a haverja, a pasi feljön egész délutánra a lakásunkba és nem zavartatják magukat, hogy én unatkozok, ők szépen elszórakoznak. Másik hétvégén meg a párom megy a barátjához. Nem tudom, nekem ez utoljára általános iskolában volt megszokott a fiúknál. Egyszer már szóltam neki, hogy velem is lehetne, erre védte magát, hogy de ők olyanok mint a testvérek, meg óvoda óta ismerik egymást, lelkitársak, meg hasonló meleges dolgokkal jött nekem.

Ha megy valahová a városba, az az első, hogy hívja a havert és együtt mennek, sőt ha én vele vagyok, akkor is "véletlen" összefutnak és ökörködnek, én meg nem tudok hozzászólni a témához, mert én ennél komolyabbnak gondolom magam.

Ha nagyritkán nincs a párommal ez a pasas, akkor ő is normális, de ha vele van, akkor süllyed egy szintet. A barátjának a felesége is ugyanezt mondta, hogy szinte kibírhatatlanok együtt.

Nem az a bajom, hogy barátja van, sőt az jó dolog az életben, de szerintem már beteges, hogy ennyire össze vannak nőve. Vagy én gondolom túl?


2019. márc. 6. 00:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

Mintha magamat látnám pár év múlva, tudod a nők olyanok mint az évszakok,jönnek és mennek.

Ne akarj ebbe bele avatkozni ne akard őket szétválasztani ha van esze úgy sem téged vàlasztana ès ne is akard választás elè állítani.szerintem ez bőven belefér,hetente pár találkozás, videójáték..

22f

2019. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Foglald el magad,neki is jár szociális élet,attol h te unatkozol neki nem dolga null 24 ben neked bohockodni,keress barátokat hobbit,süssél,ma minden nő társfüggő aki a pasi nélkül levegőt se tud venni,aztán sirtok h menekülnek értelmes nőkhöz,az meg h könyörögnöd kell h veled legyen mindent elmond erről a kapcsirol is..

40N

2019. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Jesszus... egy normális barátság ilyen. Nem értem miért kell heti egy napon hisztizni. Kb ugyan az a szint mintha azért csesznéd le, mert heti egy napot a családjával tölt.

Amiket csinálnak azok pedig nem gyerekes dolgok. A gyerekesség nem itt kezdődik, sokkal gyerekesebb amit te csinálsz. Nem komoly vagy, hanem savanyú hisztigép.

2019. márc. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Ha ennyire zavar, meg gyerekesnek gondolod magadhoz képest, akkor miért vagy vele? Nem kötelező "elviselned", mártírkodnod.

Neki ez a normális, ez a hobbija, ezt szokta meg. Ne akard megváltoztatni. Ha szereted, akkor elfogadod olyannak, amilyen.

Ha pedig számodra ez ennyire elfogadhatatlan, akkor szakíts vele. Semmi sem kötelező, de egy idő után nagyon elege lesz a "hisztijeidből", meg abból, hogy el akarod választani a barátjától.

2019. márc. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Igen eltúlzod.

Pàrom is Ps-zik meg esténként skypol és közben jàtszik a haverjaival. Persze nem minden este, de heti 3x biztosan.

Nem gondolom gyerekesnek! Őt ez kapcsolja ki. Ahogy engem a saját hobbyjaim.

Eszembe nem jutna ezért piszkálni őt.

Az hogy együtt vagytok nem jelenti azt h nektek egésznap együtt kell lennetek.

Találk magadnak elfoglaltságot. Legyél a barátaiddal. Mozdulj te is ki!

2019. márc. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Sok ilyen kiskamasz 20-30as van fenn társkeresőkön azért, mert ezek jobban "szerelmesek" a haverokba, mint a párjukba, s ezt sok nő hasonlóan látja. Én is tapasztaltam amúgy de úgy, hogy többször is mondta: családot szeretne velem (közben alig ismert), s még a randikra is olykor elhozta a szintén sportrajongó 30as kiskamasz haverját. Ezért írom sokszor ezen az oldalon is, hogy nem a fontos, ha egy férfinak vannak haverjai vagy együtt lakik a rokonaival, hanem az, hogy milyen érzelmi hatással(!) vannak rá.34N.
2019. márc. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy egy hèten egy napot vele tölt, mèg nem olyan dráma szerintem. Te mièrt unatkozol ilyenkor? Neked nincsenek barátnőid, hogy olyankor te meg velük legyèl?
2019. márc. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 peca1000 ***** válasza:
31%

Heti 1 nap az még nem gáz.


Addig te is kösd le magad valamivel.


Én is majdnem minden hétvégén egy nap elmentem a haverokkal túrázni.


Na nem ilyen pár km-es, amit még az asszony is bírt volna, (vele is mentem) hanem 20-30 km-est.

2019. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 The pale emperor ***** válasza:
34%
Nálunk is van egy ilyen bevett szokás. Átjön párom haverja, filmeznek, játszanak vagy elmennek kóvályogni valahova. Nem értem...neked nincs semmi hobbid? Nem érdekel semmi? Tudod csak a fantáziátlan ember unatkozik. Felvágnám az ereimet ha nem tudnék heti egy napot tölteni valamivel ami nem ő. Keress hobbit, barátokat, kismacskát, akármit. Őt meg hagyd élni.
2019. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Én nő lennék, gyorsan kiábrándulnék ilyen pasiból. Nem tartana sokáig a kapcsolat.
2019. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!