Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak tetszik egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak tetszik egy másik férfi hangja, szerintetek?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, a páromnak meg meg egy közös ismerős hangja,aki szintén férfi, mint ő, tetszik. Tisztára elvarázsolva nézi meg hallgatja. Meg is mondta hogy neki ez a hang nagyon bejön, alig várja mindig újra találkozzunk, meg otthon is sokat emlegeti ezt a másik férfit. Szerintetek ez normális?
2019. máj. 20. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát normálisnak nem mondható szerintem. Érdekes az biztos.
2019. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyéskedik, vagy nem tudom milyen a kapcsolatotok. Én is hülyéskedek a párommal pl, hogy szívesen megfognám egy ismerősünk fenekét (nő) mert olyan kerek hogy vétek ráülni. Ő is mondott olyat, hogy xy-nak olyan mély hangja van, hogy feláll a farka ha meghallja. Ezeket poénból mondjuk, teljes mértékben heterók vagyunk. Ezért nem tudom ti mivel szoktatok poénkodni, mert látod vannak esetek mikor normális ilyet mondani
2019. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem poénból mondja.
2019. máj. 20. 10:45
 4/13 lilla64 ***** válasza:
100%
Amig csak a hangja tetszik,addig nincs gond szerintem.
2019. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg örülj, hogy minden hülyeséget megoszt veled. Neked nem volt olyan soha, hogy tetszett egy másik nő alakja, haja, akármije és szívesen nézted mert szép? Ő pont ugyanúgy hallgatja az ismerőst mert tetszik a hangja vagy akár ő is szeretné ha az övé olyan lenne. Nem kell túlmisztifikálni meg belelátni mindent. Nem tudom te mire gondolsz, kérdező, de ha ferde hajlamai lennének az nem így derülne ki.
2019. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem aggasztó. A férfiak is szoktak pl. zenét hallgatni, férfi énekeseket is. Nem hiszem, hogy ettől bárki is meleg lenne. Itt is csak annyit mondott, hogy kellemes számára egy másik ember beszédhangja, nem nagy dolog. Na meg ha még szimpatikus is neki, akkor simán akarhat vele barátkozni. Ugye ez sem meglepő, hogy a férfiak barátkoznak számukra szimpatikus emberekkel.
2019. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam.
2019. máj. 20. 11:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen az egyik kedvenc tanárom matektanár, első sorban a hangja miatt, másod sorban, hogy jól tanít. Idősebb, de olyan tipikus mély szinkronszínész hangja van. Imádtam hallgatni, de attól még a férfiak nem jönnek be. :)
2019. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ilyen van, hogy tetszik egyik másik hangja, szeme, stb. De hogy ezt így kipellengérezi ... kérdéses mit akar ezzel feléd sugallni.


Egyébként köztetek minden ok?


Ha igen, és zavar, jelezd neki. Kommunikáció nélkül nincs sikeres párkapcsolat... sajnos, tenni kell érte. ;)

2019. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj....amikor egy férfi hangja megérint....akkor már a keze sincs messze.
2019. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!