Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 1 honap utan puki a masik elott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 honap utan puki a masik elott?

Figyelt kérdés

En nokent sok mindenben szeretem megtartani a dolgokat magamnak de az utobbi idoben olyan eteleket ettem hogy ejszaka arra keltem hogy pukiztam aminek hangja is volt... akkor valoszinu aludt a parom de tegnap a semmibol jott sajnos ugyanugy egy etel utan ami korabban nem okozott puffadast...

En verem nagy dobra ha a masik pukizik meg bofog mig nem direkt erolteti( volt ilyenben is tapasztalatom es nekem kiabrandito volt) de en nokent szeretnem megtartani minel tovabb annak a lenyet hogy a nok nem kakilnak es nem pukiznak:)

Ilyen koran nem kellemetlen ez a masiknak?

Koszi a valaszokat


2019. szept. 16. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes a párod nem kellemetlen. Teljesen természetes dolog, főleg, hogy öntudatlanul csináltad.
2019. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom a sváb konyha ételeit otthon megfőzni (szilvás gombóc, nudli, krumpli palacsinta, gombócok, stb., lehet guglizni), azok tartalmasak és nem okoznak ilyen gondokat, ugyanígy a tejtermékek sem: sajt, túrók, stb. Az emésztésednek sokszor a zsíros, fűszeres és vegyszeres ételek nem tesznek jót. Ha pedig normális, érett gondolkodású és empatikus a párod, akkor elmondod neki a helyzetedet és megérti, csak a surmó plázacsávók nem tudják, hogy miről van szó.
2019. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem volt belole semmi ugy tett legalabb isszerintem mert tuti nem aludt meg utobbi alkalommal mintha semmi nem tortent volna szuszogott tovabb...

utolso koszonom tegnap epp tejturmixot ittam egy kavezoba de soha nem okozott megnalam puffadast a tej sem..

2019. szept. 16. 09:25
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy, hogy milyen tej: vegyszeres kínai a szupermarketből vagy tejtermelőtől. Persze a vendéglátók sokszor nem a másodikat szerzik be. Érdemes azt is megnézni, hogy tej előtt miket ettél, ami ilyesmit okozhat. Mindenképpen jó, ha valami szénhidrátot eszel a tej mellé (is): keksz, kenyér, stb., ami felszívja a savakat olyan ételek után, amiket előtte ettél. Sok egészséget.
2019. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"de en nokent szeretnem megtartani minel tovabb annak a lenyet hogy a nok nem kakilnak es nem pukiznak"


De ha székrekedésed lenne és 3 napig nem tudnál egyiket sem, jönne ki a szemed mint a fiók aztán hirtelen nem lenne olyan fontos fenntartani egy látszatot és meghazuttolni egy biológiai folyamatodat 🤷

2019. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez bárkivel előfordúl,nem kell nagy feneket keriteni.

De nem értem,hogy a székletet miért akarod minél tovább tartani?Attól csak rekedés lesz.

2019. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hazudtolok emg semmit csak akkor intezem az ilyen dolgokat mikor nincs otthon :)
2019. szept. 16. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha tudnád, hogy hányszor fingottál te álmodban, amiről nem tudsz...

Hány évesek vagytok???

2019. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 honapja ismered, vagy mi? Es mar egyutt is eltek?

Amugy, lesz neked meg bajod, ha ezen is feszengsz.

2019. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen egyutt lakunk nem tudom mi a gond ezzel ha nekunk igy megfelel :)


Koszi a valaszokat!

2019. szept. 17. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!