Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek a házimunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házimunka megosztásáról? Ti hogy oldjátok/beszélitek meg?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mikor hogy. Párom itthon van a gyerekkel. Én dolgozom változó ideig. Nem azt mondom hogy mindennek egy nap alatt kell megvalósulnia. Van amikor megfőzök elmosogatok, hogy neki ne kelljen de ha akkor nincs pl kimosva vagy kitakarítva akkor tudok mérges lenni
2019. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs megbeszélve. Mindkettőnknek van szeme és látjuk mit kell csinálni. Aki épp otthon van, ráér az megcsinálja. Legyen az főzés, takarítás, mosás, mosogatás, stb.
2019. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van valamennyi megosztás nálunk is. Bár hozzá kell tennem, szerencsés is vagyok ilyen téren. Főzni felváltva szoktunk. Mosogatóba ki-be pakolni is felváltva, de mostanság én csinálom többször. A mosást, teregetést én intézem. Az Összehajtogatott ruháit a férjem teszi el magának a szekrénybe, ő tudja hova szeretné. Sajátjaimat nyilván én. Heti egyszer takarítónő jön hozzánk, aki a fürdőt, konyhát takarítja, port töröl és vasal, ha van mit. A lakás tisztaságának szinten tartását, tehát például főzés után konyha takarítás én csinálom.
2019. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel vidéken vagyunk kertes házban, ráadásul nemrég vettük, én kb az összes szabadidőmet a ház alakításával, hibajavításával töltök, ha ezek szakembereknek lennének kiadva, a világ pénze nem lenne elég.

Így kb nem kérdés, ki mit csinál, mondjuk én nem várok el semmilyen különleges ételt, még a konzervvel is megelégszem, elmosogatni elmosogatok magam után, ez alap, mosni én mosok, mivel féltem a mosógépet....(én javítottam azt is, tudom mi nyírja ki)

Barátnőm elfőzöget, meg csinosítgatja a házat, ehhez nagyon ért(szerencsére 100%-ig nőből van...)

2019. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiatalon költöztünk össze, együtt tanultunk meg főzni/takarítani. Régebben úgy csináltuk, hogy a szobákat én tartottam rendben, a vizes helyiségeket meg ő és közösen főztünk. Most viszont egy házfelújítás kellős közepén vagyunk ő általában a házon ügyködik (térkövez, burkol) én pedig tp-n vagyok mert babánk lesz, így most általában én csinálom a klasszikus női házimunka nagy részét is.
2019. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a természetes, teljesen alap, ha mindkét fél dolgozik.

Nàlunk úgy alakult, hogy én főzök külön mindkettőnkre, mert szeretek:), és jobban is boldogulok vele mint a férjem bàr azért éhen nem halna ő sem. Viszont bevàsàrolni, postàra jàrkàlni, vagy pl gyógyszertàrba- kifejezetten utàlok elmenni, ezeket a férjem intézi.

A többi dolog közös. Heti vàltàsban csinàljuk. Mindketten ugyanúgy mosogatunk, söprünk felmosunk, wct pucolunk stb stb, ahogy a màsik.:) Egyik héten én megyek végig a hàzon, màsik héten a férjem. Alapvetően minden nap elmosogatunk, rendet tartunk stb, és így nem tart sokàig a dolog. megcsinàljuk hétköznap, munka utàn. Hétvégére csak a mosàs- teregetés marad.

2019. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!