Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, össze tudnátok jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, össze tudnátok jönni olyan nővel, aki nem igazán házias, így felezve kéne csinálni a házimunkát, ha együtt élésre kerülne a sor?

Figyelt kérdés

Ha mindketten nagyjából ugyanannyit, ugyanolyan nehézségűt dolgoztok.


Magyarországon, a kapcsolatokban alapvető, hogy a nő végez minden házimunkát. (Vagy a nagyrészét)


Inkább otthagynátok az ilyen nőt, vagy azért vonakodva belemennétek a "nő kedvéért"?



2019. máj. 25. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha igénytelen lenne akkor otthagynám, ha nem akkor nem.

Pár példa az igénytelenségre:

-széthagyja a szennyesét

-széthagyja a koszos tányérokat, nem pakol el maga után.

-akkor sem fogja meg a porszívót, ha már megeszi a retek

2019. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem alapvetoen a nő végez házimunkát. Amugy meg en magam nem jönnek össze olyannal, aki hotelben érzi magát otthon. Vicces. Mire fel?
2019. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, így csináltam/tuk, ha volt párom, szóval nem lenne újdonság. :)
2019. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Férfiak válaszoljanak!!!
2019. máj. 25. 13:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nemezen múlik hogy a két fél együtt boldog-e. Egyébként honnan veszed hogy ez az alapvető hogy a nő végzi a házimunkát?


Ha mindkét fél dolgozik, akkor alap hogy mindent együtt végeznek otthon is, beosztják hogy ki mit csinál meg.


Egyáltalán nem vonakodnék egy ilyen kapcsolattól


33F

2019. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyaroszágon az jellemző a kapcsolatokra, hogy csak a nő végzi a házimunkát? Akkor én biztos valami mások országban élek, mert soha nem volt ilyen kapcsolatom. Mondjuk én alapból nem jövök össze lusta/rendetlen/hímsoviniszta pasikkal.
2019. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
A kérdésre a válasz: belemennék, nem vonakodva. Alap, hogy füvet én nyírnék, a nő meg mosna cserébe (na jó ez a kettő nincs egyensúlyban de jó fej vagyok :D). Főzni szeretek, de inkább felesben jó azt, úgy változatosabb. Takarítás szintén felesben, de egyszerre, akkor gyorsan végzünk.
2019. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Innen:


Anyám szerint úgy van rendjén, ha a nő csinálja a házimunkát. És szerinte a nőnek fel kell kelnie a párjához, hogy össze pakoljon neki, ennivalót készítsen, még akkor is, ha a nő később megy dolgozni. (Pl. A férfi 5-kor kel, a nő amúgy csak 8-kor kelne, de fel kell kelnie a férfihez)

Plusz olyanokat mond, hogy a férfi meg mást csinál, pl. Barkácsol meg megjavít dolgokat, ja de azért takarítani hetente egyszer minimum kell, a mosógép meg nem romlik el minden héten.

Meg hogy a férfi elfárad a munkában. És s nő nem?


Két nővérem, akik a párjukkal együtt élnek, csak ők csinálják a házimunkát, és ezt természetesnek gondolják


Bátyám, aki a párjával együtt él, semmi házimunkát nem végez, a barátnőjének természetes, hogy csak ő takarít, mos, stb. (Igaz ő faluról jött)


A másik két bátyám nem él nővel, de róluk sem tudom elképzelni, hogy akár csak a házimunka negyedét elvégezzék.


Ahogy tudom, a volt osztálytársaimnak is csak az anyjuk csinálta a házimunkát (nagy osztály)



Pedig városban élek.

2019. máj. 25. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak ilyen családok is, mint a tied kérdező, de jellemzőnek nem nevezném. Nekem nagypapám is végez házimunkát és apukám is.

Azért a mai világban nem csak a szülők és a közvetlen környezet hat az emberekre, nem értem, hogy a te testvéreid miért ezt tekintik természetesnek.

2019. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
4: Férfi vagyok :)))
2019. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!