Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élni egy alkoholistával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élni egy alkoholistával? Ki és hogyan éli a mindennapokat mellette? Kinek milyen megnyilvánulásai vannak ha már ivott? Hogyan toleráljátok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szakitás.
2019. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én speciel jól elvagyok magammal, nem veszekszünk, ha beiszok, akkor sem.
2019. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Apám alkoholista volt, nincs az a szerelem amiért bevállalnám újra ezt a poklot. Senki kedvéért nem lennék rá hajlandó.
2019. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Külön kell menni.
2019. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még nem tudom megtenni,hogy elhagyjam.Azért is lettem volna kíváncsi,hogy mások hogyan küzdenek ezzel a problémával.
2019. okt. 26. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Közel húsz éve nem iszok, de az emlékeim alapján ne sok jóra számíts!

Nem voltam se dühöngő, se agresszív, de megbízható se.

Boltba is csak egy adott alkoholszintet alatt mentem, mert azért ciki volt.

Szóval, amit nem intéztem el pár sör, meg unicum előtt, az maradt másnapra.

2019. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!