Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El itt valaki alkoholistaval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El itt valaki alkoholistaval? Hogy kezeled, ha berug?

Figyelt kérdés

Nem agressziv,rendszeres ivorol van szo,hanem olyanrol,aki nem birja az italt,keves is megart neki.Viszont idonkent nem tud ellenallni a kinalasnak.

Olyan ne irjon,akinek nincs tapasztalata,es csak annyit tud irni,hogy o nem elne egy alkoholistaval,hagyjam ott ,stb..


2019. máj. 12. 06:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Lefektet, elaltat. Minden részegen folytatott egyéb tevékenység vagy kommunikáció csak egy szög a kapcsolat koporsójába.
2019. máj. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem az az alkoholista, aki néha berug, hanem aki napi rendszerességgel iszik
2019. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Pont úgy, ahogy az #1.

Hazajön szinte négykézláb, megetetem, lenyelem, amit mondanék, mert teljesen felesleges ilyenkor bármit mondani. Ha dűl-borul, akkor segítek, mert nincs kedvem agyvelőt takarítani az asztal sarkáról. Minél hamarabb ágyba kerül, annál jobb. Ilyenkor eldől, mint a zsák, meg sem mozdul reggelig. Másnap rosszul van, nem szoktam sajnálni.

2019. máj. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

"Nem az az alkoholista, aki néha berug, hanem aki napi rendszerességgel"


Ezen az oldalon mindenkire ráfogják, hogy alkoholista.

Én is az vagyok, mert egy éven kétszer iszok.

2019. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Amit mi írtunk (1-3) mindkét esetben működik, csak a gyakoriság különböző.


Amúgy éltem igazi alkoholistával (apám), józanul is pont ugyanolyan elviselhetetlenek, mint részegen. Ezért nem mennék bele ilyen kapcsolatba, de ezt a mondókát a kérdező nem kérte. Az, hogy ő alkoholistanak címkézi a párját, az az ő dolga. Amit leírt, szerintem is messze van az alkoholizmustól, de a válasz szempontjából ez is mindegy.

2019. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Par napja horgaszni voltunk.En esze 10 korul racsorogtem,van e kapasa,bejon e.Nem hallottam a hangjan ,h berugott.Elaludtam,es fel 2 kor arra ebredtem,nincss itthon.Elso gondolatom,h rosszul lett,baleset erte,stb.

Elindultam elemlámpával a vaksotetbe megkeresni.A foldon fekudt.

Nem birt labra allni.Kiderult,h egy masik horgasszal palinkazgattak,az elment,ot meg otthagyta.

Esett az eso ,huvos volt,reggelig lehet,kihult volna,vagy beleesik a vizbe,ha nem megyek erte,es cipelem haza..

Teljesen kivagyok.

O meg szegyelli magat,nem erti,hogy utotte igy ki az ital,hogy nem birt hazajonni,hanem lefekudt a foldre es elaludt.

Igergeti,hogy tobbet nem iszik.

Hat,,remelem jo lecke volt,o is megijedt...

2019. máj. 12. 08:30
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem ártana egy orvosi kivizsgálás, ez nem normális. Lehet, h alkohol felszívódási problémája van.
2019. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezt milyen vizsgálat mutatja ki? Hová vigyem? Egyébként ha van is ilyen problémája, nem tudom van e rá gyógymód...hacsak nem az, hogy nem iszik egyátalán...
2019. máj. 12. 08:53
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyébként, mikor megismertewm,hozámentem, nyilván nem tudtam, hogy iszik,és ennyire nem bírja.

Ez az egyik.A másik pedig, hogy józanul rendes ,normális, ha nem az lenne nem lennék vele,nyilván.

Az hogy minek nevezzem az ilyet,hát nem is tudom, lehet hogy nem alkoholista,de hogy szereti az italt, és neha jól berúg ,az tény.


Akkor inkább nem antialkoholistának nevezem,ha ez így megnyugtató..:)

2019. máj. 12. 08:57
 10/19 A kérdező kommentje:

Az 1,3, 5 válaszokat köszönöm.

Annyit tennék még hozzá, hogy érdekes, mert berúgáskor/utána nem szokott hányni(hálistennek) és rosszul sincs másnap, még csak a feje se fáj soha...:)

2019. máj. 12. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!