Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem akar összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összeköltözni a párom, van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Párommal terveztük az összeköltözést, majd egy miattam induló vita miatt bejelentette hogy mégse akar, majd ő egyedül elköltözött otthonról a szüleitől. Mert ott csak nem maradhat 26 évesen.

Engem azóta zavar, hogy már nem akar, én pesig ugyanúgy. Hiteget, higy makd akar. De mimt kiderült csak 1 év múlva lenne lehetséges, ha nem most.

Én miatta maradok és dolgozok a városban.

Mutatja más módokon, hogy szeret.

De sajnos ez nem biztos, higy elég.

1 éve vagyunk együtt.

Felnőttek vagyunk. Én vágyok arra, hogy fejlődjön a kapcsolat. És nekem ő hiányzik, mindog vele lennék.

De ha ő nem akar osszekoltozni akkor hogy érezzem, hogy ő is ezt akarja?!

Nagyon rossz. És engem okol. "tudod, hogy miert alakult így".

Közben igen, miattam nem. Koltoztunk ossze, viszont ő a szomszed varosba költözött az nem miattam volt (ott dolgozik es azert). És így még kevesebbet találkozunk.

Mit tegyek? Szeretem, es ő is engem. Normális ha ezt akarja? Várják még? Vélemények?



#szerelem #összeköltözés #együttélés #Felnőtt párkapcsolati probléma
2019. nov. 4. 08:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
'A viza az volt, hogy amikor üzketi úton van, mindig annyira összevedzek vele, hogy azt mondom szakítok.' - en azon csodalkozom ezek utan, hogy egyaltalan meg arra rafanyalodik, hogy neha neha megdugjon. İlyen hiszik utan mar ez is teljesitmeny. A legtobb faszi mar letiltottam volna - teljesen jogosan. Milyen modon akarod fejleszteni ezt a kapcsolatot? Tinihisztikkel? Valosagban leginkabb sehogy. Hany eves vagy? 16?
2019. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Igen ám, de én miatta hagytam ott az albérletemet, 2 hónapig nem volt hol laknom, és most is miatta lakok egy barátnőmnél, amég nem találok másik helyet.

Illetve elismerem, hogy butaság volt, ezen hisztizni.

Ezek kötelező munkakirándulások, ahol buliznak. Kína, stb. Velem meg 1 ev alatt sehova nem utazott el. Ezért edett rosszul mindig, hogy elmegy jól érzi magát, de velem nem megy sehova. (Mert drága neki).

Felfogtam, tényleg butaság volt.

Viszont eltelt 4 hónap azóta.

2019. nov. 4. 09:54
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Èrtem, de akkor ezt normálisabban próbáld mefbeszèlni vele, ne úgy, hogy elutazik, aztán direkt összevesztek vele, nehogy jó kedve legyen ott.

Van baj a kapcsolatokkal bőven. Először dolgozhatok rajta, aztán jöhet az összeköltözès. Így felesleges.

2019. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Költözz össze mással. A helyében én sem költöznék össze veled. Hiszti lenne hiszti hátán. Így legalább nyugta van.
2019. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnám elfelejteni azt a pasit, aki nem akar együtt élni velem.
2019. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem miért nem akar veled együtt élni, egy ilyen hisztérika sárkánnyal én se költöznék össze. Várhatsz ameddig akarsz, de azok után amiket leműveltél max arra várhatsz, hogy mikor hagy ott.
2019. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Ennek így semmi értelme. Mi a garancia rá, hogy egy év múlva ténylegesen összeköltöztök? Valóban várnod kell a lehet hogy semmire? És ha csak hiteget? Mert nincs még más? Oké,kicsit erős volt a hiszti,de aki tényleg szeret az egy kis idő után megbocsájt. Hiszen mindannyian hibázunk, emberek vagyunk. Én a helyedben döntés elé állítanám, igenis döntse el mit akar. Ha nem engem, nem velem, akkor minél előbb tovább lépnék.
2019. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igazából, ha felteszem a kérdést, hogy döntsön én kellek ésakkor együtt élünk vagy nem kellek. Akkor nem kellenek.

Tudom, tudom... Akkor mégis mi a kérdés? Biztosan nem szeret, ha ilyen. És az se normális, ha én ezt gondolom.

Amikor elköltözött, akkor is eljatszottuk ezt. Mondtam, hogy vége ha elmegy. Azt mondta hogy remeli nem, de akkor is elköltözik.

Csodahigy ezek utan hisztis sárkány vagyok?

Vajon hogy esik? Jogos, ne költözzön vekem össze. De amikor ez volt, hagyott volna?

Ugy tűnik nem szeret lehet.

De nagyin nehéz, mert mégiscsak azt latom higy igen. Sokan írták a hisztis sárkányt. Elég sok mindne szól ellenem/ellenünk, ennek ellenére velem van és sokszor cuki, meglep aprosagokkal. Vagy vesz egy ágyat a lakásába, hogy ketten is elferjünk.

2019. nov. 4. 16:57
 19/21 anonim ***** válasza:
72%

Hiba volt megzsarolni, pláne, hogy a saját dugadba dőltèl, mert nem lett vège...rohanták utána mint a pincsikutya.

Normális kapcsolatban nincs helye zsarolásnak, játszmázásnak.

Mondom, jelenleg nálatok nincs helye az összeköltözèsnek, mert 1000 sebből vèrzik.

Előbb szedjètek rendbe magatokat, tisztázzátok soraitok. Aztán lehet.

2019. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező ne haragudj, de elég hisztis lehetsz. A saját érdekedben mondom, hogy szokj le erről nagyon gyorsan.

Én is ilyen voltam mint TE, és az én párom se akart így velem összeköltözni, utólag belátom, hogy igaza volt, mert én is ilyen kollégás összejövetelek miatt, sőt amiatt is kiborultam ha haverokkal találkozott. Szerintem nagyon gyorsan rakd rendbe magad.


Ultimátumot meg ne ajánlj neki, mert biztos lehetsz benne, hogy nem téged választ. Nem azért mert nem szeret, hanem azért mert aki szakítással fenyegetőzik mint te, azt ki kell vágni mint macskát sz*rni.


Ha tényleg szereted magadba fordulsz egy kicsit. Az meg, hogy 1 év alatt nem ment sehova se veled kirándulni/nyaralni. Szervezzetek belföldi nyaralást, nem kell rögtön külföldre menni. Mi is "csak" itthon tudtunk elmenni nyaralni, az olcsóbb volt. Párom meg lehet megy üzleti útra Németbe. Na most én is csapkodjam földhöz magam, hogy biztos nem szeret?


25N

2019. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!