Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem akar összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összeköltözni a párom, van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Párommal terveztük az összeköltözést, majd egy miattam induló vita miatt bejelentette hogy mégse akar, majd ő egyedül elköltözött otthonról a szüleitől. Mert ott csak nem maradhat 26 évesen.

Engem azóta zavar, hogy már nem akar, én pesig ugyanúgy. Hiteget, higy makd akar. De mimt kiderült csak 1 év múlva lenne lehetséges, ha nem most.

Én miatta maradok és dolgozok a városban.

Mutatja más módokon, hogy szeret.

De sajnos ez nem biztos, higy elég.

1 éve vagyunk együtt.

Felnőttek vagyunk. Én vágyok arra, hogy fejlődjön a kapcsolat. És nekem ő hiányzik, mindog vele lennék.

De ha ő nem akar osszekoltozni akkor hogy érezzem, hogy ő is ezt akarja?!

Nagyon rossz. És engem okol. "tudod, hogy miert alakult így".

Közben igen, miattam nem. Koltoztunk ossze, viszont ő a szomszed varosba költözött az nem miattam volt (ott dolgozik es azert). És így még kevesebbet találkozunk.

Mit tegyek? Szeretem, es ő is engem. Normális ha ezt akarja? Várják még? Vélemények?



#szerelem #összeköltözés #együttélés #Felnőtt párkapcsolati probléma
2019. nov. 4. 08:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt senki nem szereti, ha így bekorlátozzák.

Kínába meg gondolom a cége pénzén megy, hogy együtt nem mentek sehova, az nem jó.

De szerintem ne értékeld túl azt a nagy ágyat. Belefér abba bárki más is.

2019. nov. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!