Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális az, hogy 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 32 éves pasi 2 év kapcsolat után nem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés
Az az indok, hogy korai. Mert akiket látott ismerősöket és hamar összeköltöztek azok mind elváltak és szétmentek.
2019. nov. 6. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Persze h az.

Az viszont nem h nem vagy képes érdemileg kérdezni/érdeklődni erről h milyen szempontok alapján hozta még ezt a döntést és milyen jövőképet lát maga előtt ami ideálisabbnak vélt.

2019. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális. Az ilyenre nem lehet alapozni. Mi párommal 3 hónap járás után összeköltöztünk. Több, mit 10 éve együtt vagyunk.
2019. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Normális. Minek összeköltözni? Akkor házasodjatok össze!
2019. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Tessék, mutass neki ellenpéldát: 1 év után házasodtunk, 15 éve vagyunk boldogok együtt.


Egyébként nem lesz jobb sem az én válaszomtól, sem azoktól, akik majd gobdolom leírják neked, hogy nem akar komolyat, nem szeret igazán, stb. Ezt nektek kell megbeszélnetek egymással.

2019. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, miért? Ha komolyan fél az elköteleződéstől, akkor az nem normális. De pl. én sem vagyok összeköltözés párti, inkább házasságban képzelem el az életemet. 2 év nem kevés idő: sokan ekkor már jegyesek.
2019. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

2 év semmiképpen sem nevezhető korainak.

Egyébként valóban nem szokott problémamentes lenni az összeköltözés utáni közvetlen időszak sokaknál. De akkor inkább derüljön ki időben, hogy a szeretetetek túllendül ezen is, vagy sem.

2019. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sosem erőltettem. Kérdeztem mikor lesz rá felkészülve.

Azt mondta majd. Szeretne összeköltözést, esküvőt, gyereket 5 éven belül.

De én együttélés előtt nem fogok sem összeházasodni sem gyereket szülni. Ha meg nem működik akkor kezdjem újra elölről?

Nem vagyunk már önállótlan fiatalok. Szeritnem 2 év alatt el kellett volna döntenie, hogy mit akar.

2019. nov. 6. 10:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az öt év mindig 5 év fog maradni
2019. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Perzsel a hozzászólásodból, h mennyire görcsösen akarod ezt az egészet - ez taszítja a pasidat, amit megértek. “És ha nem jön össze akkor kezdjem újra előről?!” - igen, kezdd. Én is megtettem párszor és élek. Sőt: mindig jobb és tapasztaltabb leszek.

Hidd el, h ha elengeded ezt a kérdést és lazán veszed, nem egy benned ketyegő gyerek-atombombaraktárként viselkedsz, akkor a pasid is nyitni fog.

Azt a típust érzi rajtad valszeg, akit most is előadsz: házasság, lakás, gyerek, aztán az egykori vad kanca átvedlik anyává, melegítőben, csak a gyerek az isten, semmi szex, az is fejfájósan, morog ha a szennyesbe nem teszi az alsógatyáját vagy otthagyja a tányért az asztalon... Sarkítva, de simán lehet h ez a (rém)kép él benne és azt kell mondjam, jogosan.

2019. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Érdekes felvezetés kedves utolsó.

Akkor vissza fele is el, hogy a vad csődörből átvedlik apává és család fenntartóvá. Akinek el kell tartani az asszonyt és a gyereket(gyerekeket).

Vége a vad és féktelen bulizásnak...stb...

De szerintem ez az élet természetes része.

2019. nov. 6. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!