Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30 éves férfi mit akar egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi mit akar egy 19 éves gimistől?

Figyelt kérdés

húgom 19 éves, nyáron érettségizik. (nem bukott!)

egy 30 éves férfivel jött össze nemrég, aki pár hónap után magához költöztette.


egy 30 éves miért nem a saját korosztályából keresgél, vagy ha ennyire a fiatalokat szereti, miért nem egy huszonévessel jön össze?


miért egy végzős gimnazistát akar?


költői kérdés, mert neki nem tehetem fel, de nekem ez fura.



2018. dec. 26. 00:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
Mi 18-29 felállásban jöttünk össze. Én sem a dolgozó férfit, ő sem a gimis kiscsajt látta bennem, egyszerűen egymásba szerettünk. Ugyanaz az értékrend, a jövőkép, kb minden. 1” éve vagyunk boldog házasok, imádjuk egymást és a lányainkat is. 😊
2018. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
10 éve*
2018. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Mert ő tetszett meg neki, benne fogta meg valami , akár kortól függetlenül. És már nagykorú a csaj,és ha tényleg szerelmesek, akkor pl talán nincs is benne igazán kivetni való. Vagy nemtom. Ha boldogok, akkor rendben van.
2018. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
1 év múlva huszonéves lesz. Vedd úgy, hogy csak jövőre kezdenek járni.
2018. dec. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%

Talán mert egymásban találták meg a társat. Biztos borzasztóan megerőltető, de képzeld el, hogy szeretik egymást kortól függetlenül. És ha szeretsz valakit mindegy, hogy "hol tart" az életben,a lényeg az összhang.

Na el tudtad képzelni?

2018. dec. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43%

Nem csodálkozom azon, hogy a mai 19 év körüli "pasik" nem jönnek be a tesódnak.

Néha nézem őket az utcán és nem tudom eldönteni, hogy lány vagy fiú.

A 30 évesek már érettek, tudják mit akarnak, megtanultak öltözködni :)

Sok sikert nekik.

2018. dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

Szerelmet?

16 évesen 32 éves férfiért lángoltam, 20 évesen 20 évesért, 38 évesen 27 évesért, az emberbe leszünk szerelmesek nem a korába.

2018. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%

Te nem erted, mi ertjuk.

A latokorodet neked kene tagitani ;)

2018. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, mi a fura ezen. Ebben a korban ez mar nem egy sokkoló korkulonbseg. Ha 14-24 lenne meg megertenem.

Mi anno 19-29-el jottunk ossze annyi kulonbseggel, hogy en akkor mar nem voltam gimnazista. Azota evek teltek el, nemsokara hazasodunk, es kösz jol vagyunk, semmi nem fura.

Az sokkal inkabb fura szerintem, hogy ennyire nem ismered a testveredet. Nalam ugyanis pontosan azert nem csodalkozott senki, mert ismertek engem, a terveimet, hogy hogyan latom a vilagot, es ehhez egyertelmu volt, hogy nem egy gimibol szabadult tinisraccal talalom majd meg a kozos hangot.

2018. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%

Valószínűleg a pasi be akar pótolni valami olyat, ami neki anno kimaradt.


Nem fog sikerülni neki, mivel ilyet nem lehet csinálni, azaz félő, hogy a hapi erre rájön, és dobja a húgodat, és újra elkezdi hajkurászni beteges meg nem élt vágyait.


Persze ez csak egy eshetőség a sok közül, ettől még lehet jó a kapcsolat.

2018. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!