Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hátrány ha egy ember 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ha egy ember 30 évesen soha nem volt összeköltözve egy párjával sem?

Figyelt kérdés

Én most nagy általánossában beszélek,nem egy konkrét emberről.

Szóval hátrány,ha valaki 30 évesen se volt összeköltözve egy párjával se,hanem szüleivel/lakótársaival élt.

Ez lehet probléma később egy párkapcsolatban?

Ha mondjuk odáig csak a szüleivel élt akkor egy párkapcsolatban kiütközhet ez?


2019. nov. 8. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A férjem volt így, semmi negatívum nem adódott ebből. Szeretem, hogy nem kell más nők által kialakított beidegződésekkel bajlódni.
2019. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen költöztem először össze egy férfivel, neki is én voltam az első, akivel együtt is lakott, nem volt hátrány, de az együttélést meg kell tanulni.
2019. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de okozhat súrlódásokat ha még nem tapasztalta ezt ki és nincs meg a kellő önismerete az együttéléssel kapcsolatban. Ha korábban élt egyedül vagy lakótársakkal és nem a szülői házból költözik, akkor sokkal egyszerűbb szerintem. De ott sem mindegy, hogy teljesen önellátó volt-e a szülői házban, vagy 30+ éves koráig mostak, főztek, takarítottak rá, utóbbi helyzetben szerintem eléggé kiütközhet ez a kapcsolatban. A páromnak voltak előttem hosszú kapcsolatai, de én voltam az első akivel össze is költözött, az elején kicsit nehezebb volt megszoknia a helyzetet (nekem is több év egyedül élés után), de nem voltak konfliktusok vagy problémák.
2019. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én párom 27, most vett lakást és összeköltöztünk. Szerintem erre jó eséllyel rá fog menni a kapcsolatunk, mert eddig csak a szüleinél lakott és nem tudja, hogy kell mással együtt élni, minden kis aprósággal idegesít, ezt miért teszem ide, azt miért oda, vagy pl beágyazok, erre ő utánam átágyaz, mert neki máshogy tetszik. Ez gyerekes és idegesítő viselkedés, plusz azóta garaskodik is, nem olyan nagyvonalú velem, mint előtte volt, holott sokat keres. Vagy megtanul együtt élni, vagy hamarosan dobbantok, pedig előtte borzasztó jó volt a kapcsolatunk.
2019. nov. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!