Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha még sose éltem együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sose éltem együtt férfival mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék csalódni eléggé jószívű vagyok és ezt sokszor a férfiak kihasználták bennem, most úgy alakult hogy hozzám fog költözni a párom az én házamban de azt se szeretném ha rám kiabálná hogy miattam adta fel az albérletét, mire figyeljek hogy ez ne történjen meg és hogy álljak hozzá hogy jo legyen és ne érezzem úgy hogy kihasznál anyagilag vagy én őt?

2019. nov. 9. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Az első nagyon szépen leírta, plusz sose nézegesd a gatyájàt, csak dobd a gépbe. :D
2019. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
A házimunkát is beszéljétek meg és sajnos, de le kell írni, nézz körül az albérletében. Ha nagy a kupi és kosz, én inkább nem költöztetném oda.
2019. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Kiegésziteném annyival,hogy időben ismerd fel,ha lelki bántalmazó lesz,mert sokszor összeköltözés után derül ki.Beleszól az öltözködésedbe,kritizál,gúnyolódik,viccnek álcázza a bántást,pénzed korlátozza.Remélem nem lesz ilyen,csak óvatos legyél,sok sikert!
2019. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen de mi van ha rendet rak mielőtt találkozunk és alapjáraton el van a kupiban de előttem szégyelli.
2019. nov. 9. 20:22
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát - minden kapcsolatteremtésnek, összeköltözésnek megvannak a maga kockázatai. Erre a kérdésedre mi nem tudunk válaszolni, legfeljebb lepjed meg őt egy előre nem bejelentett látogatással.
2019. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Igen de mi van ha rendet rak mielőtt találkozunk és alapjáraton el van a kupiban de előttem szégyelli." Ha..ha mi lesz ha. Szerintem ha eleve kupis, nem fáradozna azzal, hogy rendet rak.

Az első szerintem sem írt hülyeségeket.

2019. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!