Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnővel hamarosan nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnővel hamarosan nyaralni megyünk. Most leszünk együtt először egy napnál hosszabb ideig egyvégtében. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Gondolom ilyenkor több ilyen apróság előjöhet, ami feszültség forrása lehet. Mire vigyázzak?
2008. jún. 2. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem feltétlenül lesznek problémák. Sztem ezen ne aggódj. Én esetleg olyasmire gondolnék, hogy esetleg estefelé nyügősek lesztek, v nem is tudom. Az a lényeg hogy ne veszekedjetek bármi is van, beszéljétek meg és kész. Ha látod h a barátnőd feszült, akkor inkább hagyd kicsit, ne piszkáld.
2008. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi gond. Élvezzétek a nyaralást és ne azon feszengj, hogy vajon mikor veszhettek össze. Ha szeret sokáig aludni, akkor ne nagyon ébresztgesd, hogy menni akarsz már, mert az nagyon idegesítő. Este pedig tuti mindketten fáardtak lesztek, nem kell semmit sem erőltetni (hogy még nézzük meg ezt vagy azt), másnap is van nap.
2008. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos dolgokon kívül arra figyelj, hogy nem lehettek együtt minden percben. Néha az embernek szüksége van egy kis lazításra - esetleg egyedül.

Ha valami miatt kedvetlen, próbáld vígasztalni - de ne erőltess semmit, ha kicsit egyedül szeretne maradni.

Ugyanakkor azt se lássa, hogy ilyenkor otthagyod. Valahogy találd meg az egyensúlyt... figyelj, de ne akaszkodj rá.

2008. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!