Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor összeköltöztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor összeköltöztetek a párotokkal, milyen problémák merültek fel és hogy tudtátok azokat megoldani?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után költöztetek össze? 5 éve vagyunk együtt és 2 hónapja élünk közös lakásban. Teljesen kiábrándultam :(
2019. nov. 14. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2019. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi volt az ok, amiért kiábrándultál?


Nekem apróságok voltak (2 emberrel laktam együtt), pl rend és tisztaság jellegű kérdések, de nem csinált senki semmi olyat, amitől a másik végül elmenekült.

2019. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok problémánk adódott szerencsére, négy év után költöztünk össze. Én előtte albérletben laktam lakótársakkal, ő pedig már egyedül. Így nyilván megvoltak a mindenféle háztartási rutinjai. És amikor a takarítást én csináltam, akkor folyton bele dumált hogy nem jó. Szóval hülyeségnek hangzik de igazából ezen veszekedtünk. Aztán egyszer amikor nagyon felbosszantott az okoskodása lecsaptam mellé a takarító rongyot hogy akkor csinálja ő. Ezután befogta. Azóta sincs ebből vita. Ja és ő a férfi 😂
2019. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Fél év után. Nálunk kis hülyeségek voltak, mint például mit rakunk először a pörköltbe a húst vagy a paprikát. :D Mindenben találtunk kompromisszumot, különösebb probléma sose volt.
2019. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

4 év után.

Meg kellett szokni, hogy már nekünk kell mindent csinálni a szülői házból kikerülve.

Voltak viták, de a szeretet túllendített.

2019. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1,5 év után. A házimunka miatt voltak viták (a kevesebb idő ellenére mindent én csináltam) de ezt megbeszéltük normálisan és azóta jól működnek a dolgok. 4 hónapja költöztünk össze.
2019. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 hónap után költöztünk össze. Szinte mindenben volt nézeteltérés. Humorral megoldottuk. Összecsiszolódtunk.
2019. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Az összeköltözésnél abban reménykedik az ember, hogy rengeteg szex lesz majd. Aztán pont hogy nem lett.
2019. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Nem volt semmilyen problémánk. Mi úgy költöztünk össze, hogy ismertük egymást. És nem, ez nem idő kérdése. Gondolom nem jött fel nálatok semmilyen komoly téma, soha nem beszéltétek át, hogy konkrétan ki mit hogy tervez és mihez hogy áll hozzá. Az intő jeleket meg direkt figyelmen kívül hagytad. Azért ha valaki mondjuk nem segít a házimunkában vagy más a pénzügyi kultúrája annak elég egyértelmű jelei vannak összeköltözés nélkül is.

Mi másfél év után költöztünk, elképzelni nem tudom hogy lehet úgy együtt lenni valakivel 5 évet, hogy meg se ismered és nem beszélgettek semmi fontosról. Ahol 2 hónap után hatalmas kiábrándulás van azt szerintem nem kell erőltetni.

2019. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

9honap utan. Konkretan 1 het utan kozolte h ha csak bogni tudok mehetek vissza anyamhoz.

Az alapproblema az volt h o nagyon pedans en meg hozzakoltoztem 2 nagyon kicsi gyerekkel, nyilvan nem volt mindig rend es tisztasag, akarta o ezt nagyon az eszevel de a benne levo rendszereto vki befeszult es taho lett. Csak az tartott vissza h nagyon messze koltoztunk, nem ugralhattam haza. Az elejen sokat elmaszkalt baratokkal, kollegakkal, heti 3x biztosan, egyszeruen levegore volt szuksege tolunk, tul eles volt a valtas az agglegenyeletehez kepest, aztan szep lassan osszecsiszolodtunk, en nagyon igyekszem, o segit es elnezobb is azota. 4eve elunk egyutt,ha evi 2vitank adodik, akkor sokat mondok.

Szoval nem szabad elszaladni az elso nehezsegnel.

2019. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!