Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor összeköltöztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor összeköltöztetek a párotokkal, milyen problémák merültek fel és hogy tudtátok azokat megoldani?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után költöztetek össze? 5 éve vagyunk együtt és 2 hónapja élünk közös lakásban. Teljesen kiábrándultam :(
2019. nov. 14. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdezi ezt Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Mi 5 és fél éve vagyunk együtt de kicsit több mint egy éve élünk együtt, ha tehetném sokkal hamarabb költöznék össze mert hamarabb ki jönnének a különbségek és így hamarabb kiderülne hogy valóban működik a kapcsolat vagy sem.


Nálunk is a rendfenntartásból akadnak viccek

2019. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de valamiért elküldte.11.hozzászóló vagyok.


Nálunk is a rend fenntartásában adódnak a viták. Fel nem tudom fogni hogy miért nem lehet figyelni a munka mellett a rendre illetve hogy miért nem lehet visszarakni a helyére amit már nem használok. Azt sem értem hogy a ruhákat hogy lehet úgy berakni a szekrénybe ahogy leveszi..gyűrötten nem összehajtva eltéve..pedig ő a nő. Millió ilyen dolog van apróságokból..


Lassan úgy érzem kár volt össze költöznünk. Tény hogy otthon szülei sem figyelnek a rendre de amikor erről beszéltünk ő azt mondta hogy nem lesz ilyen hogyha sajátjában lesz mert otthoni azért nem takarított mert a szülei sem figyeltek rá oda hogyne piszkolják össze azonnal..

2019. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

8 év után költöztünk össze.

Elvárta hogy kiszolgáljam és mindent én csináljak ha nem így volt hisztizet össze vissza,de mondtam neki senki cselédje nem vagyok neki úgyan annyi megcsinálni a dolgokat mint nekem.

Rendetlen és hanyag volt.Más időpontban keltünk és feküdtünk nem volt tekintettel rám hangoskodott stb...

2019. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zol56 ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Pl hány évesek vagytok. Mert ugyebár fiatalabb korban könnyebben összerázódnak az emberek. Amikor már mindenkinek megvan a kialakult életvitele esetleg rigojája akkor már ez nehezebb. Persze függ a személyiségtől is és attól hogy mennyire tudtok akartok alkalmazkodni a másikhoz.

Szóval elég összetett ez a kérdés.

2019. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!