Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit jelenthet ha még 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha még 2 év után is le vagyok az exemnek tiltva?

Figyelt kérdés
Még mindig haragszik rám, vagy már el is felejthetett azóta? Elég csúnyán váltunk el, nem volt alkalom megbeszélni higgadtan a dolgokat.

2019. nov. 15. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rég elfelejtette, hogy letiltott.
2019. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Az en exem mar 5 eve le van tiltva. Hogy miert? Azert, mert nem erdekel, hogy mi van vele, nem akarom, hogy azt, hogy esetleg ramirjon! O mar a mult resze, minek bolygatni azt?

Mindenki maskepp dolgozza fel a szakitast.

2019. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is letiltottam az exemet, nagyon csúnyán váltunk el. Hogy mit jelent? Azt, hogy azóta sem bocsátottam meg azt, amit velem tett és esélyt sem akarok neki adni arra, hogy nekiállja megmagyarázni azt, amit nem lehet.
2019. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is le van tiltva, bár először fordítva volt. 3 és fél év után rám írt, hogy barátkozni akarna, be is jelölt, sajnos nekem ő volt az első nagy szerelmem, így érdekelt mit akarhat.

Persze 2 reggel alatt inkább le is tiltottam. 5 évig szenvedtem utána. Ő dobott ki. Sajnos azóta se lett normális kapcsolatom. :(

2019. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Te most komolyan még az exednél tartasz 2 év után?

Biztos megvan az oka,amiért összevesztetek és nem békültetek ki.

Ő úgy látszik nem is akar.

Lehet,hogy már azóta új boldog párkapcsolatban él.

2019. nov. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanaz, mint a hármasnál.

Le van tiltva, mert nem akarom, hogy keressen. És nem akarom a magyarázkodást, nem akarok emlékezni azokra a dolgokra. Aki letilt az nem akar felőled hallani ezt mindenkinek illene tiszteletben tartania. Csak sajnos sokaknak nem sikerül.

2019. nov. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkozik vele kit tiltott kit nem, az is lehet hogy elfelejtette már. Nekem ez a tiltogatás olyan gyerekesnek tűnik, mert ha valaki annyira meg akar keresni valakit, megteszi más úton. Szóval nevetséges. Elég lenne kitörölni és kész, ezért nem értem, ha valaki nem zaklatja a másikat akkor minek a tiltás? Na mindegy.
2019. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akit én letiltottam, ott számomra megszűnt létezni és nem is gondolok rá, mert nem látom. Ennyi.
2019. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!