Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti milyen gyakran buliztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran buliztok a párotok nélkül?

Figyelt kérdés
Leginkább házi bulira gondolok, vagy egy osszeülős, piálos este. Milyen gyakran mentek a párotok nélkül?

2019. dec. 4. 19:46
1 2
 1/11 Hellmano ***** válasza:
64%
Elég gyakran eljárok vele, de barátaimat sem hanyagolom, tehát velük is rendszeresen. Meg kell találni az aranyközéputat, hogy senkinek se fájjon az ember hiánya.
2019. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En egy barátnőmmel találkozok neha par óracskára.

Amúgy nem bulizik egyikünk se külön a másiktól.

Felesleges.

2019. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem enged a párom külön, mert féltékeny. Ő sem megy külön sehova.
2019. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha. Ha házibuli van, főleg mi rendezzük, nekünk van hozzá leginkább hely és a többiek jó szervezőnek tartanak. Együtt élünk, együtt veszünk rajta részt értelemszerűen. Nem tudom, ha nélküle kellene mennem, hazavágynék, amúgy sem vagyok bulis alkat. De közös barátokkal nincs ilyen probléma. :) Beülni csak akkor szoktam nélküle, ha egy barátom velem akarja megvitatni a magánügyeit, de az nagyon ritka. Ő meg aztán végképp itthonülős, csak egy külföldről néha hazalátogató haverjával meg egy volt évfolyamtársával lógnak néhány havonta együtt, megdumálni a történéseket. A többség házas vagy évek óta komoly kapcsolatban él, nincs kedv a másik oldalról sem ilyesmire.
2019. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon változó. Az alap terv nyilván az szokott lenni, hogy megyünk együtt mert szeretünk együtt lenni és mindketten jóban vagyunk a másik barátaival is (igazából ennyi év után már a mi barátaink is). De simán előfordul, hogy egyikőnk nem ér rá, nincs kedve, dolga van másnap, az ő társaságában is program van stb.

Nálam attól is függ, hogy megyek-e, hogy kik jönnek még a párom barátai közül. Félreértés ne essék szeretem őket de ha mondjuk egyedül vagyok nő velük akkor úgy érzem magam mint egy anyuka vagy egy óvónéni. Ha a legjobb haverjának a barátnője is jön akkor oké, osztozunk ketten az anyuka szerepen.

Párom ha van lehetősége általában jön velem, ő a szociálisabb szóval bárkivel jól elvan. Egy-két olyan esemény szokott lenni ami nagyon csajos program, azokat inkább kihagyja. Fél évente egyszer kb mindkét oldalról jön az ötlet, hogy legyen csajos/pasis este, oda nem visszük a másikat.

2019. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose. 15 éve vagyunk együtt és nem igényeljük egymás nélkül a szórakozást. Néha megiszik egy-két sört a haverokkal, de nem egész este és nem bulizásképp. Nekem is hiányozna ha nélküle mennék el, mert egyébként is, de ha alkoholt iszom alap hogy mászok rá.
2019. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Házibuliba főleg baráti párokkal jövünk össze. Oda mindig együtt megyünk. Koncertekre főleg külön járunk. Nagyon nem egy az ízlésünk.15 éve működik.
2019. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Soha. Nem igénylem.
2019. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem rettentő gyerekes ez a bulizni járok sztori, pedig 21 vagyok és elég nagy barom állat.

Minek menjek különböző szórakozóhelyekre azt nézni, hogy a fejükön pörögnek az ekitől a 16 évesek?

Házibuli... hát nemtom, ezzel a fogalommal is 16 évesen találkoztam utoljára, de már akkor is furcsa volt.

Olyan van, hogy átnézek valakihez, ellövünk egy-két cigit, iszunk egy sört, közben beszélgetünk, de én ezt nem nevezném bulinak, inkább dumálásnak...

Barátnőmmel is ezt csináljuk legtöbbször amúgy, van, hogy átjön valaki, aki vagx az ő barátnője, vagy az én haverom, akkor hárman négyen csináljuk ezt.

De az hogy most ő kicsípi magát és megy a nagy házibuliba... hát kb kiröhögném:D Megint ilyen általános iskolás sztori jut eszembe...

Nekem nem igazán értelmezhető ez az egész "házibuli" történet, de persze ha ezek amiket leirtam megfelelnek annak, akkor együtt szoktunk lenni 99.9%ban.

De pl. sokszor eljár barátnőivel kávézni, moziba, stb. Ott persze egyedül van.

Én is elszoktam menni egyedül haveromhoz, xboxozunk, spanglizunk.

2019. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

amúgy az arany középutas sztorinál se igazán értem, miért a "bulizás" jelenti a barátokkal való találkozást. én is ismerek ilyen embereket, akik hónapokig szervezik a nagy bulikat a "barátaikkal" aztán mindig közbejön valami és sose találkoznak.

nemtom én ha a haverommal akarok talizni elmek hozzá azt lemegyünk max beülünk egy sörre a városban azt duma... nem kell hatalmas bulika ahhoz hogy találkozzak a barátaimmal..

2019. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!