Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ez nagyon zavarja a barátomat? Én nem direkt csinálom

Figyelt kérdés

Az van hogy én nagyon sok pénzt tudok költeni ha boltba megyek. És nagyon gyakran járok vásárolni 😀 de én tényleg nem bírom ki hogy ne vegyem meg ami megtetszik. Van vagy 10 téli cipőm tegnap meglattam egy szépet és még vettem. Sminkeket is állandóan veszem már nem tudom hova rakni, körömlakkom is nagyon sok van de még mindig veszem.

Dolgozunk mind ketten.


2019. dec. 6. 14:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy nem bírod ki? Egyszerűen nem mész és kész. Vagy ha annyira a vásárlás tesz boldoggá, rendelj ebayről vagy aliról mindenféle párszáz forintos szart, ha attól megnyugszol.
2019. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Direkt mész be a boltba, pedig tudod, mi lesz.

Erről ennyit.


Semmivel se vagy jobb, mint egy alkoholista vagy szerencsejáték függő, aki nem bír leállni, és a családtól veszi el a pénzt.


Ha a barátodnak lenne egy csepp józan esze, akkor kivágna. Még azelőtt, hogy lesz pár milliós hitelkártya adósságod, amit nem tudsz már fizetni.

2019. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Impulzus vásárlásnak hívják és borzasztó dolog. Olvass utána milyen trükkökkel érik el a reklámok, hogy kialakuljon benned ez az érzés és ha elkezded látni, akkor már kevésbé fognak hatni rád.

Vagy ha akarsz venni valamiből újat, akkor egy régit adj el. Így nem gyűlik halmokban a fölöslege cucc. Itt a karácsony, adományozhatsz is.

2019. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Eddig hugomnak adtam oda mindig de ő már elkoltözött messzebb és így nem tudom neki odaadni😂

Eladni meg nem akarom

2019. dec. 6. 18:28
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Hagyd otthon a bankkártyádat.

2. Soha ne legyen nálad több 5000 ft-nál

3. Hagyd a pénzügyeket a párodra

4. Ha nem tudsz úrrá lenni a vásárlási kényszereden, fordulj pszichológushoz.

+1 jó tanács a párodnak: ha nem látod be, hogy ez tényleg probléma, amit csinálsz, és nem vagy hajlandó változtatni, akkor szakítson veled.

Te tényleg az az ember vagy (vagy rövidesen azzá válsz), aki minden pénzt el tud költeni. Folyik ki a pénz a kezeid közül.

2019. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsivel jobb, mintha alkesz lennél, de ugyanaz a probléma.

Engem is zavarna és nem a pénz, hanem a függőség miatt.

2019. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Havonta 7 számjegyű összeg félrerakásra. :DDDDDDD Jól van, persze. Hagyjad már magad.


Kérdező, én is ilyen voltam, már nem vagyok. Iszonyat nehéz volt kigyógyulni belőle. Most már csak egy-két dolgot veszek havonta, amit ezerszer átgondolok előtte, pl. most egy télikabi, meg egy táska. A többiből átutalok a páromnak, mert ő jobban figyel az ilyesmire, kaja, rezsi.

Próbáld meg te is!

2019. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen minden fiatal nő keresztülmegy.Én is ilyen voltam 23-25 évesen.Azóta sem tudom megbocsátani magamnak, luxusautót vehettem volna magamnak a sok rongy meg manikűr stb.helyett.Mára ezekből semmi sem maradt.Most egy évben egyszer max. kétszer veszek cipőt, de csakis valódi bőrt, abból is a drágábbat, hogy minimum 3 évig bírja.Ruhákból is inkàbb kevesebbet, de minőségit.
2019. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!