Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan nő, aki még akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki még akarja a szexet azok után, hogy már együtt éltek? Kérem, hogy ne 20 évesek írjanak, hanem legalább 30+ osok.

Figyelt kérdés
Azt látom, hallom, házas embereknél is, hogy a nők nagy része már nem akarja annyira a szexet, mint a kapcsolat elején. Jönnek a kifogások, hogy fáj a fejem. Fáradt vagyok. Stb. Persze tudom, hogy esetleg vannak gyerekek, és házimunka is, de van olyan nő, aki megérti, hogy a férfinak szüksége van rá? Legalább 3 naponta, egy egészséges férfinak? Van olyan nő, aki nem sajnálja azt a 10-20 percet, mert átlagban ennél többről úgysincsen szó, hogy a férjét, párját, élettársát boldoggá tegye? Van, aki megérti, hogy ha a férfi ezt nem kapja meg, akkor annak megcsalás lesz a vége, vagy szkítás, hogy ha nincsenek anyagi, vagy egyébb függőségek, ami miatt a férfi nem mer kilépni a kapcsolatból?

2019. dec. 13. 08:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igaz èn csak harmincegy múltam de èn akartam minden nap míg pàrkapcsolatban éltem. Miutàn hónapokig férfiatlanul és kiábrándítóan viselkedett a figyelmeztetésem ellenére azutàn is akartam naponta csak már mással úgyhogy szakítottam🙃
2019. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

"nem sajnálja azt a 10-20 percet"-> Ez itt a baj...

a legtöbbször ilyen akkor alakul ki, ha a pasi sajnálja rá a több időt (és nem a nő). Voltak ilyen kapcsolataim, még házasság sem kellett hozzá.... Azt hiszik, hogy ennyi a nőknek elég. Kezdetben még megadják a körítést a nőnek, aztán már "elfeledkeznek" róla, a nő meg hiába mondja.

Ha a nő jól érzi magát a pasival, akkor szinte könyörög napi szinten, hogy a pasi farkán lehessen! Ilyen akkor fordul elő, ha a nőt sorozatosan nem készítik elő, csak durrbele, és nem foglalkoznak vele eléggé, nem hagynak neki időt. És az fáj. Nem csak testileg, de lelkileg is. 10-20 percig egy ürítő gödör vagy, akivel egyébként nem foglalkoztak, és kábé tojnak rá, hogy te hogy érzed magad, készen állsz-e rá.

Ismétlem: Ha a nő látja, hogy a kapcsolat nem csak a szexről szól, nem csak a saját igényeit akarja kielégíteni a pasi, ha szán rá időt, hogy bemelegítse a nőt, akkor ott működni fog, és a nőt alig lehet lerángatni a ph@szról! Azok esetén a kapcsolatok esetén nem "undorodtam meg a szextől", ahol a férfi folyamatosan azon volt, hogy én is jól érezzem magam, és minél többet adjon (tudták, hogy ha megadják, úgyis 10X-esen adja vissza a nő), nem csak annyi volt a szex, hogy már az enyém a nő tehát nem kell megerőltetnem magam...


https://www.youtube.com/watch?v=J4fMOhLKVak&t=795s

2019. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
43 éves nő vagyok és igen, van.
2019. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%
X év után unalmas már ugyanaz a farok,kb ennyi.
2019. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nálam az a helyzet, hogy folyamatosan kezdeményezek. Egyszer azt kapom, hogy milyen jó, egyszer, hogy milyen szar. Amikor valamivel foglalkozik a párom, pl.: TV-t néz, akkor csak arra koncentrál. Volt, hogy kényeztettem, és kinyitottam a szemem, közben TV-t nézett. Van, hogy napközben, amikor valahol vagyunk, azt mondja, hogy de jó lenne együtt lenni most, de mikor hazaérünk már megint stresszel valamin, vagy valami jár a fejében, és nem lesz semmi. Próbálok mindent megtenni, de skoszor hiába, és ilyenkor már nem is reménykedem. A kapcsolatunk elején legalább hetente egyszer együtt voltunk. Most már lassan megint két hete semmi, úgy, hogy próbálkozom, és nem sajnálom az időt. Csak azért írtam 10-20 percet, mert úgy érzem, hogy ő inkább túl akar lenni a dolgon, mintsem tovább tartson. Folyamatosan azt mondja, hogy nem szép, és nem elégedett magával. Lehet csak kifogás ez is, nem tudom.
2019. dec. 13. 08:40
 6/31 anonim ***** válasza:
48%
40+ nem baj? A feleségem már elég ritkán akarja a szexet. Mindig fáradt, vagy fáj a feje. Persze próbálkozok, kevés eredménnyel, segítek is amiben tudok, de sokszor visszautasítja. Kb havonta egy- két szex van csak.
2019. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Van. 18 éve vagyunk együtt. Ha rajtam múlna minden nap szexelnenk, de olyan van hogy a férfi libidoja heti max 2? Nagyon max. 33N, 35F
2019. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

41 éves nő vagyok.

Csak akkor szexelek ha van kedvem, csak azért nem hagyom magam, mert a páromnak szüksége van rá. Máskülönben a párom úgy nem is akarja, akkor élvezi a szexet ha én is.

10-20 perc... Na ennyiért le se veszem a bugyim. Egy sima átlagos együttlét kB. egy óra. Ha nincsenek itthon a gyerekek akkor 2-3 óra.


Szépen leírtad, hogy neked mire lenne igényed. De azt tudod, hogy a feleségednek mire lenne? Meg kell beszélni.

2019. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nézd meg a videót, ha tudsz angolul.

Másodszor: Rosszul kezeled a dolgot. Úgy kell kezelni, hogy nem számítasz viszonzásra, cserébe. Ne azért érintsd meg, mert te ki akarsz elégülni, és arra számítasz, hogy egy kis gyaszatolástól odalent máris ráugrik a farkadra!

Először is: Olyankor is érintsd meg, mikor nem számít rá (és ne csak olyan helyen, hogy lássa, nem csak a szex miatt akarod őt)!

Tudod, nekem volt olyan, hogy a fürdőkádba engedtem a vizet, és az akkori párom csak megsimogatta a hátamat. Olyan "sokként" (jó értelembe véve) hatott, hogy már attól kész voltam. Majd látta, hogy élvezem, és finoman feljebb csúsztatta a kezét, és meghúzta kicsit a hajam. És aztán megmondta, hogy "nem kapsz többet :)", pedig látta rajtam, hogy "huhh ez most nagyon betalált". Egész fürdés alatt azon kattogtam, hogy "Vajon mi lesz a folytatás?". Aztán bejött fürdés közben, megcsókolt és "jól megmosdatott mindenhol". De továbbra is ennyi. Én már szinte könyörögtem, hogy legyen valami... De nem. Elmentünk egy eseményre, és végig mondta, hogy most megharapna, és miket csinálna még (szó sem volt arról, neki mik az igényei). Mikor hazaértünk, huh.... Amit tőlem kapott.... :D

Azért mondtam el ennyire részletesen, mert látom, hogy nem érted a szisztémát, hogy tényleg nem csak akkor kell odalent maszatolni, mikor neked igényed van rá. A nők ebből annyit látnak: "Szexelnem kell, elégíts ki engem."

2019. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól mennyire működtök együtt a hétköznapokban mint egymás társai. Mennyire tartalmas az együttélésetek és nem a tv net telefonozás csak a program.
2019. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!