Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan nő, aki még akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki még akarja a szexet azok után, hogy már együtt éltek? Kérem, hogy ne 20 évesek írjanak, hanem legalább 30+ osok.

Figyelt kérdés
Azt látom, hallom, házas embereknél is, hogy a nők nagy része már nem akarja annyira a szexet, mint a kapcsolat elején. Jönnek a kifogások, hogy fáj a fejem. Fáradt vagyok. Stb. Persze tudom, hogy esetleg vannak gyerekek, és házimunka is, de van olyan nő, aki megérti, hogy a férfinak szüksége van rá? Legalább 3 naponta, egy egészséges férfinak? Van olyan nő, aki nem sajnálja azt a 10-20 percet, mert átlagban ennél többről úgysincsen szó, hogy a férjét, párját, élettársát boldoggá tegye? Van, aki megérti, hogy ha a férfi ezt nem kapja meg, akkor annak megcsalás lesz a vége, vagy szkítás, hogy ha nincsenek anyagi, vagy egyébb függőségek, ami miatt a férfi nem mer kilépni a kapcsolatból?

2019. dec. 13. 08:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
52 Nő vagyok. Biztos fura lesz amit írni fogok, nálam így alakult. -20-as éveimben szerencsétlenkedtem, plátói szerelem is volt. Kerestem az "igazit". Rendszertelen nemi életem volt. - 30-as évek férjhez mentem, gyerekeim születtek. Ha visszagondolok, ekkor passzív voltam, sokszor elaludtam amikor a férjem arra várt, hogy végre együtt lehetünk. Valahogy nem érdekelt a dolog.... 40-es éveim: Felfedeztem milyen jó a szex. Kevés lett, hogy a férjem csak hétvégén akarja és az élet hozott egy szeretőt 5 éve.Nagy szerelem volt. Most heti 2-szer van de sokszor úgy érzem 2 naponta is jó lenne. Nem bánnám ha végre csökkenne a libidóm, mert néha terhemre van. Ritkán maszturbálni is szoktam. Meg ez a kettős élet is kezd fárasztani. Mikor a szeretőm belépett, nagyon eltávolodtunk a férjemtől, én válni akartam de lebeszélt. Most viszont úgy érzem ismét közeledünk. Ez az én történetem eddig. Nem tudom mennyire átlagos?
2019. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

# 11/11


Nekem csak annyit a kérdésem, hog a férjeddel is ennyire kívánnád a szexet, vagy csak a szeretőddel?

2019. dec. 13. 10:34
 13/31 anonim ***** válasza:

Őszintén: a férjem egy picit jobb az ágyban mint a szeretőm. Ő kb. 42 körül kijelentette, hogy heti egy. Mivel Ő fizikai munkát végez, ezért hétközben fáradt. A nagyobb igényemet sokáig masztival egyenlítettem ki.

A szeretőmet nem kerestem, az élet hozta. Csak hálás lehetek, hogy 47 évesen még egyszer átélhettem egy nagy szerelmet. Most úgy érzem 5 év után már barátsággá alakult.

2019. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
10%
11-es, te a nők legaljához, a ribizlik ősi nemzetségéhez tartozol:) remélem egyedül fogsz megrohadni. Nem tudtok parancsolni annak a mindzsónak:)?
2019. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

14-es, miért???


11-esnek is csak egy élete van. Nem bánt vele senkit. Akkor mi a gond?

2019. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
13 Erdekes történet. Nem akartal elvalni a ferjedtol es a szeretoddel új eletet kezdeni,ha már szerelmesek vagytok?
2019. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én például 37 évesen pont azért váltam el a férjemtől mert ő sajnálta rám az időt. (Igaz, nekem 10-20 perc nem lett volna elég, csak minőségi együtt töltött idő)Nekem tombolt a libidóm, neki havonta, kéthavonta aztán évente kettő alkalom (karácsony, szülinap) elég is volt. Először átmentem aszexuálisba mert értéktelennek érzetem magam, mint nő. Aztán elváltam és néhány hónap gyász után félénken elkezdtem keresni. Eleinte csak szex kapcsolat érdekelt, hiszen lelkileg nem álltam készen egy kapcsolatra, plusz anyaként oda kellett figyelnem, hogy a gyerekem életébe a legkevesebb zavart okozzam. Szóval volt egy ilyen kapcsolatom 1,5 évig. Mivel többet éreztem és ő nem, kiléptem, mert egy idő után tudtam, hogy csak sérülök így. Hogy most mi van, nem lényeg. A lényeg az, hogy én nőként azért hagytam ott mert ő nem akart velem együtt lenni. Szóval a szex megunása nem női dolog.
2019. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
63%
Ez a fajta legyen nekem jo,meg nekem szuksegem van ra o meg elegitse ki az igenyemet kbegy kis pincsi szintjen van es ez veszi el pl az en kedvemet. A noknek ennel tobb izgatasra, elokeszitesre, elcsabitasra van szuksege, meg az erzelmi toltesre hogy valaki simogat es foglalkozik velunk. Volt parom az elejen szant vmi idot rám, aztan az volt az elokeszites h hozzamnyomta a farkat, ketszer hozzaertek a mellbimbomhoz es mar nyult is alulra. Utana turelmetlenkedett nyogodosott mint egy ovodas h o mar dugna en mert nem allok ra keszen. Volt nekem is hogy inkabb belementem a kapcsolat fenntartasa miatt...na ez kb az asszisztalt eroszak, hagyod h megtörténjen tulessetek rajta. Vszinuleg te sem vagy mar olyan vonzo mint egykor gondolom a 10-20 perc csak arrol szol hogy te gyomoszolod az asszonyt, levetkoztok meg feloltoztok, igy viszont nem csoda hogy nem akar szexelni. Igy ki akarna
2019. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18: leírtad a kapcsolataim kb. 90%-át. És a pasik azt hiszik, hogy ők jók az ágyban, és hogy mennyire a farok mérete a lényeg. Túl a 35-ön két férfi volt olyan, aki jól tudott "kezelni". A többi még akkor sem, ha elmondtam neki, hogy mi kell. Volt olyan kapcsolatom, ahonnan úgy kerültem ki, hogy annyira viszolyogtam a fájdalomtól, hogy aszexnek gondoltam magam.
2019. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is elvárta minden nap a szexet persze semmit semmit nem segített a pici baba körül se háztartás csak kaptam hogy én nem akarok szexet.Csak én keltem a babához em intéztem mindent és amikor közöltem h talán kéne segíteni és lenne időnk szexre is , akkor én béna vagyok mert más nők megoldanak mindent, és itta a sort tovább és nézte a tvt.Elvaltam.
2019. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!