Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok olyannal, akivel tu djátok, hogy úgyse vele fogjátok leélni az életeteket, de elvagytok vele és legalább addig se vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szakítanátok és keresnétek új társat?
2019. szept. 24. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Évek után derült ki, hogy nem fog menni, szakítottam és nem bántam meg.


25F

2019. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szakítanék.
2019. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert úgyis otthagynám valaki másért.
2019. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Sose lennék valakivel csak azért, hogy ne legyek egyedül. Semmi értelme. Egy ilyen kapcsolatnál fényévekkel jobb az egyedüllét.
2019. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem.Akkor inkább egyedül,amig találok párt magamnak.
2019. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontos a kérdés, de két esetre bontanám. Ha csak még nem tudod, hogy meddig tart az adott kapcsolat, akkor maradj vele, majd kiderül tudtok-e akár egy életen át együtt lenni.

Ha biztosan tudod, hogy nem és nem is tudjátok megbeszélni a problémákat, ellentéteket, akkor meg döntsd el hogy mennyi elpazarolni való időd van még az életedből.

2019. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan, szerintem azt csinálsz, amit akarsz.


Ha valaki jól érzi magát egy adott helyzetben, akkor minek kérdezgessen másokat arról, hogy ő is élne-e így? Nem vagyunk egyformák.

Pl. Èn voltam komolytalan kapcsokban, de minek kérdezgessen a véleményét olyannak, aki éppen ellenzi az ilyen viszonyokat, legalábbis őmaga nem vesz részt bennük? Végülis az én életem. Átverni senkit sem szoktam.

Én inkább azt tanácsolom, hogyha benne is vagy egy ilyen viszonyban, akkor őszintén kezeld, ne hitegesd a másikat azzal, hogy együtt szeretnél élni vele.

2019. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem lennék együtt olyan személlyel, aki nem vonz, nem szimpatikus, csak azért, hogy “ne legyek egyedül”.


2. Volt olyan kapcsolatom, amihez úgy áltam hozzá, hogy nem fogjuk együtt leélni az életünket. Nem csak azért voltam benne, hogy ne legyek egyedül, hanem azért mert vonzott az illető.

2019. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy tudtam, hogy nem vele élem le az életem, de az adott élethelyzetben és életszakaszban nagyon jól éreztem vele magam. Nem azért, mert "addig se vagyok egyedül", mert nekem ez nem probléma, de ha szeretem valakinek a társaságát és kapcsolatban vagyunk és jól működik és szeretjük egymást, de épp tudom, hogy nem mellette halok meg, most miért ne élvezném ki azt az időt?

Nekem sosem volt romantikus kislányos elképzelésem az örök szerelemről, a mai napig nem hiszek abban, hogy találok olyat, akivel az életem végéig akarnék élni, ettől függetlenül ha jól megvagyok valakivel az adott élethelyzetben, akkor nem hagyom el csak mert 50 év múlva már lehet nem lennék vele.

2019. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez a legalább nem vagyok egyedül azért vagyok kapcsolatban elég érettlen gondolkozásra utal. Társfüggőségnek hívják. Szüntetsd meg a magányt mert ha egyedül leszel, szenvedni fogsz. És szegény párod csak kihasználod, szerinted hogy esne neki? Azért vagy vele mert nem akarsz egyedül lenni...
2019. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!