Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan nő, aki még akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki még akarja a szexet azok után, hogy már együtt éltek? Kérem, hogy ne 20 évesek írjanak, hanem legalább 30+ osok.

Figyelt kérdés
Azt látom, hallom, házas embereknél is, hogy a nők nagy része már nem akarja annyira a szexet, mint a kapcsolat elején. Jönnek a kifogások, hogy fáj a fejem. Fáradt vagyok. Stb. Persze tudom, hogy esetleg vannak gyerekek, és házimunka is, de van olyan nő, aki megérti, hogy a férfinak szüksége van rá? Legalább 3 naponta, egy egészséges férfinak? Van olyan nő, aki nem sajnálja azt a 10-20 percet, mert átlagban ennél többről úgysincsen szó, hogy a férjét, párját, élettársát boldoggá tegye? Van, aki megérti, hogy ha a férfi ezt nem kapja meg, akkor annak megcsalás lesz a vége, vagy szkítás, hogy ha nincsenek anyagi, vagy egyébb függőségek, ami miatt a férfi nem mer kilépni a kapcsolatból?

2019. dec. 13. 08:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ha hosszú előjátékot kezdeményeztem, azt mondta, hogy mindjárt elalszik. Ha rövidet az volt a baj. A gyerek és házimunka kifogás. Egy fájdalomcsillapító, hogy miért nem akarsz a pároddal szexelni, mert ha két ember kívánja egymást nincs olyan, hogy nincs rá idő, vagy fáradt vagyok. És elég durva fejfájás mellett is szexeltem már, amiről a párom nem is tudott, mert kívántam, mint állat. Amúgy meg leviszem a szemetet, mosogatok, porszivozom, felmosok, még mindig kinyitom neki a kocsi ajtót. 260 ezerért megyünk most Karácsonykor ünnepek után és szilveszterre. És 1.2 milliót keresek. Emelett nem vagyok egy beképzelt fa...fej akinek az asszony kell hogy kiszolgálja. Ágyat húzok. Ha tüsszög viszem a papirzsepit. Satöbbi. Már látom a kommenteket hogy biztosan nem vagyok elég férfi. Nem vagyok "koszos" azért nem szexel velem. Ha meg egy férfi bunkó akkor az a baj. Az az igazság hogy ti sem tudjátok mit akartok. A férfi legyen gondolatolvaso. Ilyen nagyon ritka. Ezért nincs egy normális párkapcsolat itt 40 felett.
2019. dec. 15. 12:35
 22/31 anonim ***** válasza:

Miért ránk vetíted ki a feleséged iránti haragodat? Én tudom mit akarok, de te nem, mert akkor nem lennél ebben a kapcsolatnak csúfolt kakiban.

Azért nem szexel veled, mert nem szeret téged, nem vágyik rád. Vagy frigid mint állat. Vagy mindkettő. De ez nem a mi hibánk.

Ne a nőket szidd, ha te képtelen vagy gerincet növeszteni és elválni és mást keresni. Mi ezt megtesszük és nem azért mert nem tudjuk, mit akarunk, hanem mert nagyon is tudjuk.

2019. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi mindent megteszel érte én is azt mondom nem szeret.Ulj le vele neki mond el mit érzek és ha nem változtat váljatok el.
2019. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

22

Honnan vetted, hogy a feleségem?

Amúgy igazad van. Elgondolkodtam már rajta. Csak ha minden nő így gondolkodik, akkor sok esélye nincs a férfiaknak. Kár hogy azt hiszitek hogy a gyerekkel lehet a férfit megtartani. Az elején megy a sok szex. Akkor nincs kifogás. Aztán mikor már biztonságban érzitek magatokat a férfi lesz a lusta, bunkó, aki mindig csak szexelni akar. És ne mond hogy nem így van, mert akkor nem váltál volna el. De persze a férfi a hibás.

2019. dec. 15. 21:17
 25/31 anonim ***** válasza:
Azért gáz, hogy a saját kérdésednél nem olvasod a válaszokat. Én azért váltam el, mert nem szexeltünk. Vagyis olyan helyzetben voltam mint te, csak nem aláztam magam. Bocs, hogy feleséget írtam, általában a házas emberek szoktak nehezebben lépni. Szóval szerinted ennek megcsalás vagy szakítás lesz a vége. Igen, ha van gerinced szakítás, ha nincs, megcsalás.
2019. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Szerintem tök mind1, hogy kinek van igaza! Mindenki egy szeretetreméltó ember. Nem akartam senkivel sem személyeskedni, és ha valaki mégis úgy érezte, akkor bocsánatot kérek. Én teljesen másképpen látom a helyzetet, de mivel egyikünk sem ismeri a másik körülményeit, nem tudunk egymásnak sokat segíteni. Az biztos, hogy mindent megteszek, amit a jelenlegi legjobb tudásom szerint lehetséges. Mégis úgy érzem, hogy valami nem teljesen jó. Ezen csakis én tudok változtatni, és gondolkozom is rajta.

Azt látom, hogy a legtöbben csak azért házasodnak, hogy legyen lakás, autó. Közben jönnek a gyerekek. Aztán a legtöbbjük már azt mondja, hogy már megszoktam, nem változtatok rajta. Ez hiba, és én ilyen hibát nem szeretnék elkövetni. A legtöbb ember 25 évesen meghal, de csak 75 évesen temetik el őket. Mindenkit megértek, aki változtat. Sosem késő változtatni. Lehet fájni fog, de annál , hogy az ember 10 évet tölt el egy nem vágyott kapcsolatban, csak egy rosszabb van. Ha 10 évet, és 1 napot tölt el benne. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Képet kaptam arról, hogy gyakorlatilag, tisztelet a kivételnek, semmi sem változott. A nők ugyan úgy nem értik a férfiakat, és ez fordítva is így van. További Kellemes Ünnepeket Kívánok!

2019. dec. 16. 08:34
 27/31 anonim ***** válasza:

Mi 10 éve együtt vagyunk es igen. Feltételezem azért mert szeretem a párom és ő is engem

Partner a hétköznapokban. Kielégítő a szexuális életünk. Sokszor előfordul nőknél hogy akkor nincs szex ha már nem.szeretik a párjukat. A hozzáállásod furcsa abból a szempontból hogy gyakorlatilag elvárod a szexet. Mint egy gyerek követeled. El kéne azon gondolkodni eleget nyújtasz e neki. Perzse a te szemszögedet ismerjük csak, az alapján igen. Ebből az kövrtkezik hogy nem szeret már, vagy mégis béna vagy az ágyban. Elhiszem hogy zavaró, de nézz magadba te mit tehetsz

2019. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vagyok, elolvastam a kommentjeidet..hát nem kizárt hogy olyan nőt fogtál ki akinek tenyleg a jó körülmények kellenek. Ebben az esetben sehogy nem lesz megoldás, hiszen nem magadért van veled. Így a szex is csak egy szükseges rossz. Hidd el lenne olyan hapsi akinek szivesen szetnyitja a lábát. Csak az nem keres 1 milkát havonta.
2019. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egy pont az utolsó kommentre. Sajnos.
2019. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnalom hogy igy van. Probald meg megbeszelni vele. Ha huszoneves akkor nem valoszinu h a hormonok miatt mert keves van. Vannak e irantad serelmei? Vagy az a baj h penzedert vsn veled? Hianyol e valamit. Ha elzárkózik beszed elől akkor mondd meg neki h bocsi de vege. Ne balhezzal vele.

Mas nők sokkal jobban megbecsulnenek! Ne és abba a jibaba h ő miatta most minden nőt rossznak latsz,mert akkor magaddal tolsz ki.

2019. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!