Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitől leszek ideális női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől leszek ideális női élettárs?

Figyelt kérdés
Főzés,sütés szex? Azért ennél több kell. Valamit jól csinálok de persze törekedni kell. Mitől leszek,lehetek befutó? Együtt élünk. Mit Ne tegyek? Mit tegyek?

2019. dec. 15. 19:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ugy ertem allast keresek!:( Kozben kepzem magam, tanulok, az orokolt penzembol vagyok + parom segit. Es minden hazimunka fozes, ugyintezes, takaritas rokonoknak (akar anyosek is) segitest barmit en intezek. Ha lesz munkam nyilvan megosztjuk. :D
2020. márc. 8. 12:33
 22/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, azért ne legyél te a házi szolga, miért kell pl az anyósodnál is mindent csinálni? Ilyen mentalitással hamar ki fognak használni, attól még nem leszel ideális társ, hogy lemész kutyába.Keress állást, hogy ne legyél kiszolgáltatva és aztán osszátok el a teendőket, hidd el hosszútávra ez a nyerő , házas vagyok jó rég.
2020. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nincs ilyenre aranyszabály, az biztos, ha jól működik köztetek a szex, akkor az minden más kapcsolatban fontos dologban hatalmasat segít, ez tuti.
2020. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én pl. kizárólag erkölcsileg, személyiségileg erős nőket preferáltam, olyat, aki mindig megmarad önmaga. A házi cselédek nem nők, őket gyakorlatilag azért tartják a "férfiak", mert biztosítva van nekik a kiszolgálás és a korlátlan otthoni szex, természetesen ellenszolgáltatás nélkül. Emellett bármekkora nullák is, a párjuk az egekig magasztalja őket, amivel meg az egójukat legyezgetik. Rengeteg "beteg" lelkületű nő van, ráadásul erről még ők sem tudnak. Sokuk roncs családból, vagy pedig rossz szülői minta eredményeképpen azt folytatják, amit láttak.


Attól meg miért fél egy nő hogy ott hagyják? Egy igazi férfi udvarol, figyelmes, partnerként kezeli a nőt. Aki érti érti, aki meg nem az meg nem is fogja sosem.


Egyébként pár évtized tapasztalata azt mondatja velem, mindenki...azaz MINDENKI(!) megérdemli a sorsát. Ennek miértjére mindenki önmagában keresse a választ...

2020. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi 😇
2020. márc. 27. 11:31
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát ezektől nem. A férfi nem ezt fogja értékelni, ha igen az részen rossz. Csak ki fog használni.
2020. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!