Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm tetszik a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amit tudni kell rólam: 22 éves lány vagyok, 5 éve együtt a barátommal. Ő messze tanul, és ezért még nem élünk együtt.

Pár napja történt, hogy a barátom elég rendesen berúgott, és azt mondta, hogy a legjobb barátnőm milyen jó nő. Persze reggel semmire nem emlékezett. Úgy gondoltam, hogy kiderítem, hogy mi is történik, mivel ha őt kérdezem, kitérő választ adna. Ezért mikor aludt, megnéztem a telefonját ha csúnya dolog, ha nem.

Láttam, hogy pár hónapja a fent említett legjobb barátnőmnek írogat, hogy “Micsoda nő, micsoda combok!” És hogy milyen sok jó pozitív tulajdonsága van, “imádja, szereti”. Reggel írtam a barátnőmnek, mert azért láttam, hogy nem kezdett ki a barátommal, de mégsem mondta meg neki, hogy szálljon le róla, mert itt vagyok én is. Persze összevesztünk, hogy nem szólt arról, hogy a barátom több héten át írogatott neki, főleg, hogy nagyon jól tudja, hogy idénre tervezzük az összeköltözést. Elárulva érzem magam a barátnő részéről is, de ami a legfájóbb, hogy a barátom ennyire sem tisztel, hogy ne írogasson a barátnőmnek.

Félek, hogy ha kiderül, hogy megnéztem a telefonját, a barátom ki fog dobni anélkül, hogy megbeszélhetnénk ezt normálisan.

Mit tegyek szerintetek? Nagyon elárulva érzem magam és szeretném ezt helyrehozni, ha lehet


2018. ápr. 23. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Pár hónapja amikor ezt írta, ti együtt voltatok? Ha nem, akkor gyerekes vagy. Nekem is tetszett az exeim csomó barátnői. Neked is tetszenek pasik a barátod mellett, ne álszenteskedj.
2018. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, együtt voltunk. vannak jóképű barátai, de akkor sem írogatok nekik ilyeneket, mert nekem itt van Ő. Barátként kezelem őket.
2018. ápr. 23. 22:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nem neked van félnivalód, hanem annak a 2 görénynek.


ha van eszed, lapátra teszed a hülye faszidat és a nem kevésbé gerinctelen legjobb barinődet.


hidd el, ezekkel nem éri meg fenntartani a kapcs.-ot, átvertek, titokban kavartak.


biztos lehetsz benne, h. a barinőd ott röhögött hónapokon át amarkába, h. ez megtörténik, és az egóját balzsamozta, plusz bizti bejön neki a barátod, különben leoltotta volna.


a faszid egy minősíthetetlen szar alak, nem szereet és nem tisztel téged.


ha vele maradsz, sorry, de semmi nőu tartás, büszkeség, önérzet és méltóság nincs benned.


akkor saját magadat is elárulod.


és az még annál is szánalmasabb, mintha mások árulnak el.

2018. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

1-es, de idióta vagy.

itt nem arról van szó, hogy helyesnek tart vki vkit, hanem konkrétan érzelmi megcsalás történt, a faszija kavart a legjobbbnővel.


ez totál etikátlan.

szégyelld magad, h. a kérdezőt oltogatod.

2018. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Első, 5 éve vannak együtt..


Kedves kérdező, sajnos én is voltam ugyan ebben a cipőben. :( Én ezt nem bírtam feldolgozni, eddigi életem során ez volt a legkellemetlenebb szituáció. A barátnőm nem mondta el, sajnálatból (ebből soha nem kérek, utálom, ha sajnálnak), az exem részéről meg... elsők voltunk egymásnak, vágyott az újra, és a barátnőmet találta a legalkalmasabbnak arra a célra, hogy új tapasztalokat szerezzen. Hamar véget is vetettem a kapcsolatnak. Szerintem nagyon megalázó és megbocsáthatatlan. Nem is az, hogy más is tetszik neki, vagy szépnek tart, de az üzenetek amit a barátod küldött, egyszerűen gusztustalanok.

2018. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

# 1


Ha fordított alapállás lenne, és a férfi írna ki ilyen kérdést, kaptad volna a 100%-ot erre a kommentre.

2018. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

66% menj már innen az idegbetegségeddel, frusztráltságoddal, hát nem igaz, hogy itt nem lehet kérdést anélkül kiírni, hogy valami kisebbségi komplexusos nő ne kezdene el alatta kötekedni, meg minden szóba belekötni...


SOKSZOR laposabbak, tehát KÖZEL SEM MINDIG

Én arról már nem tehetek, hogy te magadra ismertél

2018. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

# 6


Hát kapaszkodj meg: Nő vagyok és igen, voltam ilyen helyzetben: nagyon megtetszett a barátom egyik haverja, nem tehetek róla, egyszerűen vonzalmat ébreszt bennem.


Én azóta kerülöm, ahogy csak lehet. Az, hogy ő udvarol és konkrétan csapja neki a szelet, az gáz...

N

2018. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pasit lapátra, de a csajon is gondolkozz el, hogy milyen ,,barát"..

Az meg ha ezek után még neki áll feljebb, hogy megnézted a telefonját, nincs miről beszélni.

Helyrehozni mindent lehet (általában), kérdés, hogy a bizalmad megmarad-e?

2018. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajna mindkettő kuka...nem barát és nem barátnő..:/
2018. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!