Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még rajtam kívül olyan nő aki képtelen az együttélésre?

Figyelt kérdés
Jócskán elmúltam 30 éves. Volt pár kapcsolatom. Együttélős is. Az utolsó kapcsolatom után egy ideig nem akartam új párt. Amikor lett és felvetette az összeköltözést, akkor kb a hideg rázott a gondolattól. Szeretek egyedül élni. Megvan a saját lakásom, ahova visszahúzódhatok. Amúgy is introvertált jellem vagyok. Tudom...ez nem normális a társadalom szemében, szóval nem érdekel az emiatti oltás áradat. Arra vagyok kíváncsi, hogy van e még rajtam kívül ilyen nő/lány/asszony? Nála miért nem működik?
2019. dec. 25. 08:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
45 évesen tudnék együttélni, csak már nem akarok. Az egyedüllétet jobban élvezem.
2019. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Biztos h van. Igazából a társ hiányát akkor fogod érezni, amikor már nem annyira pörgős az eleted
2019. dec. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

En ilyen vagyok.

Eszembe sincs osszekoltozni senkivel.

Nyaralas is nehezen megy masokkal :D

Par nap meg ok talan.

2019. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Valójában nem az introvertáltság a valódi oka ennek, hanem hogy az introvertáltságból fakadóan sokkal kevesebb, és / vagy másfajta illúziókban vagy elakadva, mint az emberek nagy többsége, mivel tudatosabb vagy, ha úgy tetszik, fejlettebb vagy érzelmileg. Gondolom más emberek társaságban érzed a legmagányosabban magad.
2019. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Én. De nálam ez elég szélsőséges, emiatt (is) együttélős kapcsolatom soha nem volt, és nem is lesz már.

Megpróbálom normálisan megfogalmazni, hogy miért, de szerintem így is hülyén fog hangzani. Egyrészt kell az egyedül töltött idő és a saját tér. Ez eddig tiszta és érthető. Másrészt nagyon komolyan feszélyez, ha valaki itt van, és végignézi, hogyan élem az életem, töltöm a napom reggeltől estig. Nem kell semmi extrára gondolni, csak engem ne lesegessen senki, amikor reggel megpróbálom összevakarni magam utcára lépésre alkalmas szintre gusztustalan romjaimból, vagy amikor eszek, vagy amikor wc-t sikálok, bármi.

Nyilván ez sem normális, biztos van erre BNO kódos diagnózis is, mondjuk valami szorongásra végződő vagy nem tudom, de attól még ez van. És nem fog elmúlni sem szájjártatástól, sem gyógyszerezéstől, mielőtt még felmerülne az a zseniális ötlet, hogy terápia...

2019. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
34%

Szerintem pedig a világ legjobb dolga úgy aludni, hogy átöleled azt, akit szeretsz.

37f

2019. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ahhoz egyutt elni, utolso.
2019. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Én is ilyen vagyok alapvetően, rettegtem az összeköltözéstől. De párommal valahogy zökkenőmentesen ment a dolog, pedig egy szoba-konyhában élünk. Szerintem csak a megfelelő társ kell hozzá. Néha csak elvagyunk egymás mellett, békén hagyjuk egymást, vagy külön programokra megyünk, ekkor a másiknak van bőven ideje magára. Máskor pedig fél órát nevetünk együtt valami banális hülyeségen.
2019. dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél éve lakom kollégiumban három szobatárssal (kb évente változó felállásban), még 2,5 év van hátra. Képesnek képes vagyok együtt élni másokkal, soha nem volt még ebből konfliktusom, de az biztos, hogy ha vége az egyetemnek és keresek annyi pénzt, amennyiből el tudom látni magam, akkor jó néhány évig nem akarok senkivel osztozni a lakásomon. Nekem is az a bajom, amit az egyik korábbi válaszoló írt: zavar, hogy mindig van a közelemben valaki, aki a száját tátva bámul, miközben én a mindennapi dolgaimat végzem. Nem akarom, hogy megkérdezzék, hogy mit főzök vagy hogy megdicsérjék, hogy hú, de jó illata van. Nem akarom, hogy nézzék, hogy hogyan sminkelek, hogy kommentálják az öltözködésemet. Nem akarom, hogy mások is lássák, hogy mit tartok a hűtőmben, nem akarom, hogy hallják, ha épp a tampont bontom fel a vécében.

Lehet, hogy ez idővel változni fog és egyszer együtt szeretnék majd élni valakivel, de az biztos, hogy ha eleve nem olyan beállítottságú valaki, hogy állandó társaságot igényel, akkor idővel megcsömörlik attól, ha fingani sem tud egyedül.

2019. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
13%
Voltatok már szerelmesek csajok?
2019. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!