Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Várnátok 5 évet az együttélésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok 5 évet az együttélésre?

Figyelt kérdés
Biztos az 5 év,de nem iskola hanem anyagi dolgok miatt. Soknak érzem,gyereket is szeretnék nemsokára.

2016. okt. 18. 13:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Albérletbe menni nem hajlandó,de saját ház sose lesz úgy érzem. Ő minden áron azt akar.
2016. okt. 18. 13:55
 2/23 anonim ***** válasza:

Ennyit vártam én is, igaz, 16 voltam, amikor összejöttünk.

Ha most ismerném meg, felnőttként, nem hinném, hogy ennyit várnék. Mi az oka? Külföldi munka?

2016. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Hmm... ez az "albérletbe nem hajlandó" nekem azt sugallja, hogy anyukánál maradna, amíg nem lesz saját. Ha így van, az elég gáz...
2016. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Lakva ismerni meg egymást igazán, és ha 5 évet várok valakire, akkor könnyen lehet, hogy 5 év után derül ki, hogy nem passzolunk egymáshoz.

Életemben 3 együttélő kapcsolatom volt (beleértve a jelenlegit is), az a tapasztalatom, hogy ha valaki velem akar élni, az megoldja valahogy (nyilván én is tettem érte). Fiatalon még szülőknél laktunk, vagy közös albi... most már könnyebb, mert van saját lakásom. A párom költözött hozzám. Áldozattal jár, mert hosszabb ideig tart bejárni a munkahelyére, de elég fontos volt neki a kapcsolat ahhoz, hogy meghozza ezt az "áldozatot", és nyilván számos előnye is van.

Amúgy tapasztalat, hogy együtt sokkal könnyebben ki lehet jönni anyagilag, mint külön-külön (hacsak nem a szülők tartanak el valakit, de olyannal meg amúgy sem jönnék össze).

2016. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

én biztos nem

25 L

2016. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Bár nem szerencsés helyzet, de átmenetileg akár lehet szülőknél is lakni együtt. Fiatalon mi is így kezdtük, mire lett saját otthon.
2016. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Albérletbe nem akar menni, tehát nem akar veled együtt lakni. Szomorú, de sajnos ez az igazság. Ismertem pár férfit és férfi kifogást életem során. Az 5 év meg iszonyatosan távoli dolog. Sajnálom, de ez a férfi komolytalan és nem tervez veled komolyan.
2016. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát érdekes! Mi a párommal annó alig vártunk h albiban legyünk. Mostmár saját házunk van. Miét pont 5 év? Lakásmegtakarítás?
2016. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, attól is függ. Huszonpár évesen talán belefér, bár 5 év akkor is sok.
2016. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#3 és még páran


Nem feltétlen jelenti ezt. Lehet csak értelmetlennek érzi havi 50-100 ezer forint körüli összeget kiadni egy gagyi garzonért, ami nem is az övé. Plusz még kaukció, meg a dolgokon sem lehet változtatni a lakásban (meg minek is, úgysem a tied).


Sajnos Magyarországon az albérletnek egy primitív, lebutított változata ért el. Amerikában jól működik, de ott egy átlagkeresetű ember akár egy házat is bérelhet, kerttel együtt. Itthon meg... Garzon, panel, régi gangos bérházak, omladozó melléképületek aranyáron.

2016. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!