Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is baj az ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj az ha már most oda akarok költözni a páromhoz?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk egyutt nem ő az első. Szüleim azt mondják meg korai. De én vele akarok lenni most is hiányzik csak hétvégén tudok nála aludni. Ő már régtol dolgozik én csak augusztustól

21 éves vagyok párom 23


2020. jan. 15. 20:13
 1/9 B25 ***** válasza:
55%
Ne haragudj de szerintem így nagyon hamar egymásra fogtok unni. Egy kapcsolat pont azért jó mert szép fokozatosan lehet haladni, minden időszaknak megvan a maga szépsége. Szükség van arra is hogy hiányozzon, meg kell tanulni ezzel is együtt élni és akkor nagyobb öröm a közösen töltött idő. Másik oldalról pedig bármennyire is biztos vagy ebben a kapcsolatban, a két hónap még nagyon rózsaszín felhős időszak. Ilyenkor nem szabad elhamarkodott döntéseket hozni. De sok sikert az ügyhöz 😊
2020. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is baj, de te úgysem rám fogsz hallgatni, hanem mész a saját fejed után.
2020. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

23 évesen régóta dolgozik...te 21 évesen dolgozni fogsz...


Inkább tanuljatok!

2020. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
A te korodban korai. Mi a férjemmel 2 hónap után költöztünk össze, de már 30 fölött voltunk. 21 évesen nem hiányzott volna a "házas élet".
2020. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

az nem baj, hogy szeretnél többet lenni vele, ez tök jó dolog

de azért összeköltözni tényleg korai még

2020. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Összeköltözés előtt is meg kell egymást ismerni. Pár hónap alatt még a nagyon alapvető vörös zászlók sem jönnek ki. És ez nem korfüggő. Ha valakivel 2 hónapja vagy együtt akkor fogalmad sincsen arról, hogy tud-e hosszabb távon egy kapcsolatba energiát fektetni. Fogalmad sincsen, hogy valójában hogy áll komolyabb dolgokhoz, hogyan kezel bizonyos helyzeteket és problémákat. Úgy alapvetően azzal sem vagy tisztában, hogy az érzelmek valósak-e vagy csak egy fellángolásról van szó. Össze lehet bútorozni de ez minden életkorban felelőtlenség. Ha valakinek van arra energiája meg pénze, hogy odacuccol valakihez aztán 3 hónap múlva vissza mert nem működik akkor hajrá. De ennél sokkal több értelme van rendesen megismerni a másikat előtte és biztosra menni, hogy nincsenek egyértelmű összeférhetetlenségek.
2020. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy hét után osszekoltoznék vele ha szeretem
2020. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz mi 40-esek vagyunk, de 3 hónapon belül összeköltöztünk. Addig is minden estét együtt töltöttünk. Nem hiszem, hogy van veszítenivalód. Szerintem próbáljátok meg!
2020. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor hogy pozitívumot is írjak, én abban az évben töltöttem a 21-et, párom a 23-at mikor 2-3 hónapnyi kapcsolat után összeköltöztünk. Először mi is féltünk, hiszen mindenki szerint korai, bár minket a családjaink támogattak, de mégis.. Végül azt mondogattuk magunknak, hogyha külön laknánk de rossz lakótársat fognánk ki annak is költözés lenne a vége, így mindegy ha már együtt költözünk össze.


Be is jött a dolog, két éve élünk együtt, tudom sokaknak ez nem sok idő, viszont így hogy szinte mindennap együtt vagyunk rengeteg, mégis napról napra jobban szeretem, és egy kicsikét sem unalmas.


Ezenkívül tavaly két egyetemi csoporttársam költözött össze több évnyi járás után, már mindketten menyasszonyok voltak, és fél-1 év után szét is mentek mert kiderült hogy együtt lakva mégsem szeretik egymást annyira..


Úgyhogy az összeköltözésnek szerintem ott az a hatalmas előnye hogy hamar kiderül ha mégsem illetek egymáshoz, és így nem vesztegettek el értékes éveket az életetekből.

2020. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!