Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akarok visszaköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok visszaköltözni a páromhoz, akkor a kapcsolatnak annyi, és nem szeretem?

Figyelt kérdés
Összevesztünk pár hónapnyi együttélés után. Kibékülnék vele, de nem akarok visszaköltözni hozzá. Ez így normális?
2017. júl. 13. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
xD
2017. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Lehet, hogy szereted, de ha nem tudtok együttélni akkor szerintem nem sok értelme van a kapcsolatnak.
2017. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért nem szeretnél visszaköltözni hozzá?

később se?

ha nem,akkor ennek így tényleg nincs értelme. egy komoly kapcsolatban csak együtt élnek a felek(ha nem távkapcsolat).

ő egyébként kibékülne veled?

2017. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy később igen. Szeretem, de nagyon csalódott vagyok. És szeretném, ha rendbejönnénk, de nem tudok addig mellette lenni, míg meg nem változik.
2017. júl. 13. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinten szakits vele és pont, miért pazarlod az életedet feleslegesen?
2017. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!