Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitévő legyek? Párommal 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Párommal 8 éve vagyunk együtt, van egy saját házunk. Nagyon sok az utóbbi időben a konfliktus, mindenen felhúzza az agyát, még a legapróbb dolgokon is. Ha ideges, nagyon csúnyán beszél mindenkivel aki a közelében van,

Figyelt kérdés

lehord speciel engem is mindennek, de amikor megnyugszik, mintha mi sem történt volna.

Mellesleg tudja hogy miket mondott, de azzal védekezik, hogy mindenki csúnyán beszélt vele, mindenki provokálta, és felemeltük a hangunkat, védekeznie kellett.

Nagyon sokszor flegma, amit hozzá kell tennem, hogy nem házias, picit lustább kategória.

Speciel azért is képes üvölteni, ha a redöny nem teljesen van felhúzva, hanem csak 3/4 részig.

Ilyen apróságokból is hatalmas vita van a háztartásunkban.

Jelzem, ő a család női tagja.

Fizikai munkát végzett, operátorként dolgozott, azt hittem, hogy az ment rá az idegrendszerére, de kb 4 hónapja kilépett, és azóta is ugyanez a helyzet.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak.

Ha esetleg leülök TV-zni vagy megnézek a számítógépen egy filmet, vagy akár játszom egy órácskát munka után, már akkor is kiveri a balhét és 2 napig hozzá sem lehet szólni, mert amint megszólalok, olyan vörös és ideges lesz, hogy elviselhetetlen lesz.

Egy időzített bomba.

Szerintetek javítható a helyzet, vagy ti, ebben a cipőben mit tennétek?

Nem szeretnék negatív kommenteket, így is épp elég rossz a helyzet.

Azt azért még hozzátenném, hogy ha vita van, én keményen beleállok, nem vagyok papucs, de a baj, hogy szeretem, és ezért nehéz sokfajta lépést meghozni.

A véleményetekre lennék kíváncsi.


Köszönöm szépen.


28 éves pasi, 26 éves nő.



2020. jan. 18. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert talán úgy érzi neki ehhez joga van. Úgy látom (nő vagyok) a fiatal nők egy része nagyon el van szállva, úgy érzik hatalmuk van a pasik felett. Elterjedt nézet,hogy a férfiaknak jobban kell a szex. Ezt kihasználva sok fiatal nő uralkodik a férfi felett. Kezeli a férfi pénzét, leginkább magára költi, ellenőrzi az smseit, emailjeit, nézi a facebookját, sofőrként a férfi készenlétben álljon bármikor. Követel, elvár. Nem lehet, hogy Ő is megfertőződött ezzel a nézettel. Hogy a férfinek kutya kötelessége alárendelődni, amiért Ő szexet nyújt cserébe.
2020. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

En sajnis hasonló habitusu vagyok mint a parod es utallom. A kulonbsegbaz jogy utolag es nagyon rosszul erzem magam es iszonyat lelkiismeretfurdalasom van e snem gyozok bocsanatot kerni a masiktol.

En sajnos ezt a viselmedest otthoneol hoztam aoam.volt ilyen gyoker anyammal es velunk, a gyerekeivel. Viszont en mondig is ilyen voltam. Parod nem reg valtozott meg ha jol gondolom. Talan meg kene nezni hogy mikor változott és vajon mi váltotta ki.

En nagyon sokat dolgozom ezen a viselkedesemen, szakemberhez is eljárol, hogy segitsen ebben, de folyamat ö fejlesztek is mert nagyom szereten a párom es nem akarom elveszteni amiért útálatos vagyok.

Viszont sajnos úgy latom, a te párod nem latja be hogy ez nem jó amit csinál, igy változni sem fog....

2020. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Bocs a sok elirás miatt. Uj a telom es meg szokatlan irni rajt :)
2020. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem értem te miért tűröd ezt el :D Én annak a híve vagyok, hogy nem kell megjavítani semmit, mert senki sem változik, vagy max ideiglenesen, és ugyan itt fogtok kikötni... lépj le öreg, sok hal van még a tengerben.
2021. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!