Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan akarok több szabadságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akarok több szabadságot a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fèl éve vagyunk együtt ès néhány hete össze is költöztünk. A problémám az, hogy azt érzem, hogy nagyon ràm van telepedve. A rajta múlna, akkor 0-24-ben velem lenne. Szoktam heti 2x meló után edzèsre jàrni ès sokszor kèpes ő kèt órát ràm vàrni olyankor csak azért, hogy együtt haza tudjunk menni, pedig ezerszer elmondtam, hogy ne vàrjon ràm. Reggel neki egy óràval később kène mennie, mint nekem ès kèpes akkor is velem jönni ès vàrni egy órát csak azért, hogy azt a fèl órát, míg én beérek együtt tudjuk tölteni. Ez az egèsz màr nagyon kezd engem zavarni mert rossz érzés, hogy nincs semmi szabadidőm vagy csak alig van. Elmondtam màr ezt neki, de nem érti meg, azt hiszi, hogy ezt azért akarom mert màr nem szeretem. Ha nincs velem, állandóan hívogat, ha pl van fèl óra szünetem, akkor elvàrja, hogy egész vègig beszèlgesünk vagy amikor a buszon ülök.

Féltékeny is és sokszor azt érzem hogy nem csak màs lànyokra, hanem anyàmra is . Múltkor anyám korhàzban volt ès munka után mindig meglàtogattam ès ő szerinte túlzàs, hogy én mindennap bemegyek hozzà. Azon is behisztizik, ha elmesèlek egy sztorit amiben benne van valamelyik exem, de nem rajta van a hangsúly hanem a törtèneten, ès kèpes rajta behisztizni, mert neki fàjó pont az, hogy korábban is volt valakim.

Egyik nap màr kimondtam, hogy vége, de kikönyörögte, hogy kèr még egy esèlyt, de semmi nem vàltozott.

Most hétvegèn elmegyünk valahova, ő szerinte ez segíteni fog, de, ha semmi nem lesz màs akkor nem tudom mi lesz.



2020. jan. 23. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztm meg most szabadulj meg tőle vagy küld pszichológushoz
2020. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberrel nem tudsz mit csinálni, meg kell tőle szabadulni. Ráadásul a kapott esély miatt se változik meg,mert nem érezi mi nem jó. Neki ez a természetes, hogy a másik fenekében van.
2020. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a lánynak szó szerint te vagy a világ közepe. Nem értem az ilyet. Nincs neki élete.

Találjon magának valami hobbit, ami leköti. Te meg ne szolgáld ki a túlzott birtoklási vágyát.

2020. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Ez volt az 1ik oka, amiért dobtam a csajomat. Magadban mérlegeld mit szeretnél. Kapcsolatot, vagy egyedülállóként akarsz élni.

Ha kapcsolatot akarsz, mert úgy tűnik, hogy nem, akkor barátkozz meg a gondolattal, hogy a csajod a seggedben lesz. Nincs ebben semmi. A probléma ott van, hogy te nem is akartál kapcsolatot. Nem, hogy örülnél, hogy a barátnőd ennyire oda meg vissza van érted. Inkább viszonozd! Vegyél neki valami szépet, vidd el vacsorázni valami jó étterembe. Tennél a kedvére...

Én az egyedülálló létet választottam. Nem bántam meg, mert az én döntésem. Amit el lehet ítélni, de aki elítél, az bekaphatja a kékeresemet gigáig. :D

2020. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem lesz jobb, az ilyen nem fog változni. Nekem nőként volt olyan párom, aki a szabadnapján a munkahelyem előtt körözött autóval. És fel kellett írni egy naptárba a beosztásomat, meg hogy mikor hova megyek. Mikor lett új párom, neki is, meg a testvérének is írogatott még egy darabig.
2020. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es, normális kapcsolatban nem fojtják meg egymást az emberek. Mi 10 éve vagyunk együtt, de mindig is voltak külön hobbijaink, barátaink, énidőnk, emellett közös programok, élmények is.
2020. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Mi a fenét várnak az emberek az elutazástól? De komolyan... Ha odébb megyünk pár kilométert, megyszûnnek a problémák? Szerintem csak hurcoljuk magunkkal. Az van, hogy a barátnôd nagyon szerelmes beléd, te meg csak elvagy vele. Idôvel csillapodni fog a barátnôd szenvedélye is.
2020. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 peca1000 ***** válasza:
33%

Ha hivogat telefonon, utasítsd el a hívását, ha nem hagyja abba, akkor vedd fel, és kemény hangon tedd helyre.


Ha munkába, és edzésre is elkisérne, durván ès lekezelően küld el a pi...csàba, ha nem ért a szép szóból.


Ha ez sem segít, dobd ki.

2020. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és örülök, ha minél többet tudunk együtt lenni a kedvesemmel, de azért ez már betegesnek tűnik. Ha az utolsó kapott eséllyel sem tud élni és marad ez a feszes kontroll, sajnos kénytelen leszel szabadulni tőle, mert az őrületbe fog kergetni.
2020. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem szerelem. Inkább birtokolni akar.

Vigye el a kérdező vacsorázni és örüljön neki hogy a lány ennyire oda van érte? Meg "jutalmazza"is meg emiatta viselkededés miatt?

Én is oda vagyok a páromért, és sosem csinálok ilyesmikez. Pedig ő üzletember. Napi szinten találkozik csinos, szép nőkkel. De nem érdekel, mert érzem hogy nagyon szeret és nekem is van egy egészseges önbizalmam.

Az a baj, hogy ha te soha nem adtál olot erre a viselmedésre (nem hazudtál, nem hanyagoltad el nagyon, nem csaltad meg stb) akkor ez a lany magában nem bízik és ezen te sajnos nem tudaz segítenni.

Persze elkezdheted tuningolni az önbizalmát, de az neked iszonyt energia lesz és sosem lesz neki elég...hisz magát nem találja elégnek hozzád.

Vagy szakitasz, vagy elkezded "nevelni" (rossz szó bocsánat). Állj ki amellett amit mondasz,ne engedd hlgy kierőszakolja az akaratát,es ha hisztizik balhezik? Ne foglalkozz vele,ezzel is csak azt akatja elérni hogy vele törődj.

Hisztizzen,majd megunja,abbahagyja,leszokik róla..ha rájön hogy nem ér vele semmit.

2020. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!