Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha nagyon zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon zavar hogy nincs munkám és mindent a párom fizet ő tart el?

Figyelt kérdés
A régit már muszáj volt ott hagynom nem bírtam tényleg semmire nem volt időm haza értem fürdés alvás mindennap. Párom is mondta hagyjam ott és már otthagytam de semmi munkát nem találok. Vannak de nem vesznek fel én arról nem tehetek. Mar nagyon zavar hogy mindent ő fizet csak sírni volna kedvem.. Ő nem bánja azt sem ha itthon leszek nem ez a baj. És itthon is már annyira unatkozom nem tudok mit csinálni
2020. febr. 6. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát, én a helyedben megpróbálnám képezni magam, hogy több és jobb állásokra legyek esélyes.
2020. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Addig vezesd a haztartast, vard meleg kajaval, vasarolj be. Hidd el ertekelni fogja es te sem fogsz unatkozni meg haszontalannak erezni magad. Aztan kozbe persze keress tovabb melot. Ha keres annyit ne parazz ra, csak probald kompenzalni meg viszonozni valamivel. Ne csinalj belole presztizs kerdest.
2020. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Valami piacképes szakmát próbálj szerezni.
2020. febr. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Mi a szakmád, hogy a mai világban fiatal, gyerektelenként nem találsz munkát?
2020. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Unatkozol? Iratkozz be pl egy nyelvtanfolyamra vannak olcsók is amik tök jók , de akár ingyenes is van. Legalább hasznosan töltenéd az időd.

Járj el sportolni. Az is hasznos és napi 1-2 óra.

Vagy bármilyen olyan tamfolyamra járj el amivel képezheted magad és hozzásegít a a munkataláláshoz.

2020. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, hogy helyileg hol élsz... De tök jó mentorprogramok vannak egyes cégeknél pl, illetve csomó anyag van a neten, ami alapján megtanulhatsz pár alapvető dolgot, amivel szélesebb körben alkalmaznak. Milyen végzettséged van? Milyen pozícióban voltál? Mihez értesz?
2020. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzés, mellette akár részmunkaidős állás. Oda nagyobb eséllyel vesznek fel, belekerül az önéletrajzodba, és be tudsz szállni egy kevés pénzzel (mert ugye írtad hogy ez zavar)
2020. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolni nem válaszol, de azért mindenkit lepontozott. 😀
2020. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontozgattam senkit.
2020. febr. 9. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!