Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok hogyha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hogyha a párotok, akivel együtt tervezitek az életeteket, szeretne venni egy lakást, de úgy hogy mindet ő fizeti, szóval az övé lenne a lakás?

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 01:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Én megérteném. De ugyanígy szeretnék én is egy saját lakást,amit kiadnék. Válás esetén tiszta helyzet,mindenki azzal megy, amivel jött. 70%-os válási rátával érthető, hogy így akarja. Szerintem ne képzelj bele semmit, csak realista. Főleg,ha már volt a családjában csúnya válás és szeretné elkerülni,hogy őt is lehúzza valaki.
2020. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ertem amit irtok nehányan, de itt azt irta a kommentbe hogy nincs penze a srácnak. Nyilvan ha neki van, es a csajnak semmi, persze hogy a srácé a lakas. De annak mi ertelme van, hogy adott 2 ember, es külön kinlodjon hitellel, meg önerővel mindkettő, ahelyett hogy közösrn oldanák meg? Szerintem ilyen akkor van ha valamelyik fél bizonytalan. Azt meg tenyleg nem ertem ha mindketto fele fele tulajdonos, hogy lehet kisemmizni, amit oly sokan emlegetnek ezen az oldalon. Persze rosszul ki lehet jönni, de abszolut kisemmizve nem hiszem. (Egy kis off: Ilyet egyszer hallottam, nem tudom mennyire igaz, de egy vallakozo ferfi sokmindent a nejere iratott hogy ne az ovén legyen, gondolom valami susmus lehetett, mert ugy intezte mintha nem is lenne kb bevetele. Aztan amikor váltak, az asszony nem akart osztozni. Nem szép nyilvan, de valamilyen szinten a sajat haracsolasa vezetett ide. A legnagyobb banata az volt hogy a szeretoje akivel villogott lelepett, mert hat az anyagi szinvonal nem volt meg.) Egyebkent anyam is ezt szajkozta h ki lett semizve, persze apam szemet modon lepett le ez teny. De hitel hitel hatan volt, szoval igazabol nem lett kisemmizve mert ahhoz kellett volna barmi ami nem hitelre lett veve. De nem volt. Szoval ezek a történetek sokszor sántítanak.

Ha közös jövőt tervezel, meg kellene beszelni hogy a masik is azt tervez- e, mielőtt meglepi ér.

2020. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel csak az a baj, hogy ha nincs pénze, akkor a közösből vesz el a hitelre. Majd te tartod el jóformán, mert az ő pénze a hitelére megy el arra a lakásra amihez neked semmi közöd. És azzal fog érvelni, hogy legalább nem fizetsz lakbért. Nem kötném vele össze az életemet, nem bízik bennem, a kapcsolatunkban, erre én nem vállalnék gyereket.
2020. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
ha hitelből veszi én nagyon nem örülnék ennek és megbeszélném vele,hogy közösen vagy sehogy. Ha saját pénzén veszi amit örökölt,összekapart élete során akkor szerintem jogos és nincs ebben semmi gáz.
2020. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Egészségére, nekem is van saját lakásom, nem csinálunk ebből problémát.
2020. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha hitelt vesz fel, akkor lesz szíves rendelkezni róla, hogy a hiteléhez se legyen semmi közöm.
2020. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
Nekem azzal van bajom, hogy közösen akar 😅
2020. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Az biztos, hogy nincsen pénze."


Akkor hogy akar venni? A hitelt nem kap önerő nèlkül. Na meg ha hitel, akkor már ott bukó, hogy hiába csak ő fizeti a törlesztőt, együttèlès alatt a fizetett törlesztők èrtèkènek a felère igènyt tarthat a másik fèl is. Szóval az amit feltètezhetően akar, hogy csak az övè legyen a kecó, itt el is bukik.

Nem èrtem, a semmire minek nagymenősködni?

Az más dolog lenne, ha van spórolt vagy örökölt pènzre rá.

De ha nincs, ès hitellel menne csak, akkor abba èn nem lennèk benne, mert akkor már lehetne közös is.

2020. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogyan reagálnék, de egy biztos - soha az életben nem mennék vele közös kasszára és gyarapítanám a saját megtakarításom.
2020. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon meglepődnék, hogy honnan lett hirtelen 30-40milliója, mikor eddig nem volt. Aggódnék, hogy milyen bizniszbe keveredhetett.
2020. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!