Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Osszekoltozeskor mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszekoltozeskor mit kellene meg megbeszelni?

Figyelt kérdés

Szoval a parommal osszekoltoznenk. Hozzam mert nekem nagyobb a lakasom neki csak alberlete van. 1 eve vagyunk egyutt, talakozott mar a gyerekeimmel is. Jol megvannak.

Most jutottunk oda h femerult benne az osszekoltozes. Igazabol en meg varnek vele de o szeretne mar.

Szoval szerintetek mi az amit elotte mindenkeppen meg kell beszelni ? Mennyire hogyan mirol ?

Meg nem volt ilyen az eletben es nem tudom hogyan is kellene.


2020. febr. 20. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az anyagiakat a házimunkát és a gyereknevelést mindenképp. Már amennyiben a gyerekek még gyerekek és otthon élnek.

Sokan elvárják hogy a párjuk "saját én" bánjon a gyermekükkel de elfelejtik hogy ebbe a nevelés is bele tartozik nem csak a játék. Emellett hogy érezze otthon magát valaki egy házban ahol neki az ő életét is meghatározó dologba nincs beleszólása?

Ha közös kassza lesz az evidens de ha nem akkor a gyerekekre való költségek megoszlása is kérdés valamint az általános kiadások. A házimunka szintén sarkalatos pont szokott lenni és már az elején le kell fektetni a szabályokat és be is kell tartani különben állandó vitatéma lehet később. Szerintem ezek a legfontosabbak a többi úgyis attól függ hogy alakul az együttélés mennyire csiszolódtok össze könnyen kinek mik a rigolyái szokásai.

2020. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezeket kell megbeszélni.
2020. febr. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen

A gyerekneveles nem is jutott eszembe

4 es 6 evesek.

3 eve nevelem egyedul oket

2020. febr. 21. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!