Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, mit érdemes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit érdemes, megbeszélni vele?

Figyelt kérdés

Üdv! Ez egy elég hosszú történet lesz, ha elolvasod akkor már annak örülök :)


Szóval van egy lány akit egy játékon keresztül ismertem meg még 2015 Augusztus elején, beszélgettünk minden nap több órán át (FB) és nagyon jól elvoltunk, nem veszekedtünk, jó pár nézeteltérés volt de az kinél nem :).

Ha nem írtam fél napig már ment a hiszti hogy nem írtam rá, mi történt stb.


Az első pár hétben hívogattam moziba, de különböző indokokkal nem jött (Este szeret csak mozizni, ez nem jó film, az se) és így lemondtam a mozizásról mivel nem jött sohasem. Többet akartam tőle, ez nyílvánvaló és ő is tudta és amikor augusztus végefelé találkoztunk akkor csak szimpla találkozás volt, mentünk egy vetítésre és annyi volt, én kocsival hazavittem és ennyi (Kiszállt kocsiból és ment hazafelé, külön kérte hogy ne a házuk előtt rakjam ki).


Szóval egy szimpla integetés az elköszönés köztünk (néha ölelés) a MAI NAPIG.


Szeptember közepén elhívtam iszogatni, szórakozni és eljött egy szó nélkül (nekem jött pár ismerősöm is, neki nem) és ott az ÖSSZES ismerősöm azt hitte mi együtt vagyunk mert úgy viselkedtünk, találkoztam buszmegállóba is több emberrel, ők is azt hitték, úgy látták.


Másnap megkérdeztem tőle, hogy nem-e lehetne több, meg hogy ő mit gondol az egészről és egyértelműen azt mondta, hogy azt hitte hogy én ezt tudom hogy nem lehet köztünk semmi komoly, én ezt elfogadtam, nem volt belőle semmi.


Mások előtt másképp viselkedett velem (legyen akár Skype stb.) és ha engem pl megsértett a többiek előtt le kellett nyelvem, ha én egy nagyon apró sértést mondtam a többiek előtt ment a hiszti tőle hogy mit képzelek magamról (Pl játékban elrontott valamit, "fú de núb vagy" de ez csak poén volt, úgy is mondtam) és ekkor kicsit elküldtem melegebb éghajlatra (semmi sértő, semmi trágár szó semmi ilyesmi) és akkor ő elkezdte mondani hogy tervei voltak velem, pl összeköltözés.


Bocsánatot kértem tőle, hogy ezt tettem vele és megbántam stb stb (de tényleg komolyan).


Utána 1 hónapig kb próbáltam magam úgymond visszaszeretni a szívébe és 3 hét után úgy láttam hogy nincs értelme nagyon így nem írtam rá, direkt kerültem (felejteni akartam) és rámírt 1 hét után hogy nem-e lenne kedvem elmenni vele vetítésre október végén, mondom mehetünk és attól fogva megint el tudtunk beszélgetni.

Jártunk ide oda amoda, nála voltam elég sokszor (hetente 1x-2x mivel dolgoztam) és sokmindent meg is adtam neki (nem csak anyagiakra kell gondolni), pl segítettem neki a tanulásban, számítógépes gondok stb.


De a kajáját amikor mentünk valahová fizettem (nem sok, pl egy sajtburger menü (520)) és elég sokszor átvittem az albérletbe hogy ne vonatozzon vagy ha nagyon hideg volt nem akartam hogy megfázzon stb), nekem ez az út oda-vissza ~200km volt.


League of Legends játékkal játszott és karácsonyra megakartam lepni egy Gnar Plüss figurával (kedvenc karaktere) és sajnos nem érkezett meg időben (Dec 3-án rendeltem meg és jan 13-án érkezett meg).


December elején mondta hogy nem tudja hol fog szilveszterezni és haverjaihoz nem megy most xy okok miatt (privát infó) és felajánlottam neki hogy töltse nálunk a szilvesztert, ekkor ő örült nagyon neki, de minél közelebb jött a szilveszter annál kevésbé akart jönni, a végén már azt mondta (Dec 27) hogy bocsi de nem akar jönni családi környezetbe, szomorú voltam de jó elfogadtam nagynehezen bár kételkedtem az őszinteségében.

December 30-án dolgom volt ott ahol volt az albérlete és megkérdeztem hogy nincs-e kedve velem eljönni mivel hosszú az út, ne unatkozzak, azt mondta hogy persze van kedve, de akkor már az albéretbe/ből elhozna pár cuccot, beleegyeztem.


Aznap 18:00-ig volt nyitva az üzlet ahova menni akartam, délelőtt a kocsi foglalt volt, kb 2-ig.

Sógorom mamája ott lakott ahol a lány és pont aznap mentünk meglátogatni tesóm, sógorom meg én a nagymamáját sógoromnak és úgy volt hogy hazaviszem majd tesómékat és visszajövök érte, de időhiányában úgy változott a terv hogy beviszem tesómékat a városba, onnan hazabuszoznak és úgy tovább a másik városba a lánnyal, de ő benyögte hogy tesómékkal nem jön, de az út kb velük max 15 percig tartott volna.


Ez volt 16:20 kor, 10 percig könyörögtem hogy jöjjön de nem. Az út onnan ahová legkésőbb 18:00ig megkellett volna érkeznem kb 1 óra így azt mondta hogy ne várjam meg, menjek nélküle, muszáj volt mondanom hogy nélküle megyek mert nem értem volna időben oda és ő tudta hogy időre megyek.


Ekkor vonatra szállt és elment egyedül az albérethez és végig hisztizett FB-n telefonon hogy mekkora egy **** ember vagyok stb... mondtam neki vegyen vissza mert xy. Másnap beszéltem vele, hogy nagyon sokmindent tettem érte és nem értékeli / viszonozza, viszonzást nem is vártam tőle hiszen ha valamit adok nem várok érte semmit, de azért néhanapján jól esne egy ölelés amiért pl átvittem albérletbe stb.


Ezt elmondtam neki és azóta a mai napig meg van sértődve, de nem mutatta ki. Egészen December végéig akartam tőle valamit, vagyis az eszem azt mondta hogy nem, a szívem pedig hogy igen.

Na de januártól megváltozott a helyzet, már nem akartam tőle semmit teljes mértékben, de nem engedte hogy elfelejtsem.


Összevesztünk valamin elég durván és mondtam neki hogy én biztos nem írok rá többet, ugyanezt mondta és én tartottam magam ehhez.


3 nap múlva már irogatott hogy játszana de most nincs kivel (délelőtt írta) meg unatkozik, én láttam, észrevettem hogy célozgat de nem mentem direkt. Ezt délután meg is jegyezte hogy azért nem hívott játszani (konkrétan) mert nem volt eszébe, de tuti kamuzott :D


Aznap este moziba ment haverjával és elkezdtünk veszekedni hogy így amúgy milyen gyerekes vagyok hogy nem írok rá stb, de megvolt az oka és azt hajtogatta hogy utolsó esély hogy kibéküljünk, mondtam nem izgat.


Ezt kb 10x eljátszotta "utolsó utolsó esélyed" és a végén elmentem a mozi elé hogy a film végén megvárjam, megbeszéljük. Megbeszéltünk kb elég sokmindent és elmentünk a haverjaival beszélgetni stb.

A beszélgetések úgy néztek ki hogy ő jól elvan a haverjaival stb, én meg ugyebár nem ismerem őket próbálok 1-1 témába beleszólni de olyanokba nem tudok ami pl elmék hogy mi történt 1 éve szilveszteren stb.


Kb nem is beszélünk akkor és elmegy a kedvem, mennék haza és mérgesen rámnéz hogy megne tegyem, akkor megtettem mert éreztem kezdtem rosszul lenni és leléptem (kocsival voltam).


Rámír kb 20 másodperc múlva, hogy mekkora egy f.fej vagyok hogy otthagyom stb, mondtam bocsi kicsit rosszul érzem magam és egyből mondta hogy kamuzok stb.

Km 3km-re éreztem hogy kezdek erőteljesen szédülni, félreálltam és írtam neki hogy pl most is az út szélén állok úgy szédülök, mondta nem hiszi el, 10 percen át mondtam hogy ku**ára nem viccelődöm stb, de még mindig azt hitte hogy kamuzok.


A 25 perces útból az lett hogy 2 óra alatt értem haza mivel féltem vezetni, senki nem tudott volna értem jönni, 1 opció volt az elején hogy ottalszok nála, valahol a földön (semmi hátsó szándék semmi ilyesmi) de mivel azt mondta hogy kamuzok nem, írtam neki hogy pl most is itt állok stb, kinyögte nagynehezen hogy allhatok ott stb, döntsem el gyorsba mert ő már aludna... ekkor úgy gondoltam hogy már inkább hazavánszorgok valahogy mert látszik az írásán hogy ezt már kényszerből írta, hogy ne tűnjön bunkónak, de már szerintem ez késő volt.


Jó ignoráltam több napig e miatt hogy hogy lehetett ekkora segg stb.

Utána beszélgettünk meg ilyesmi, kezdtünk jóba lenni megint és mondtam neki azt, hogy új állásom lesz lehet ott ahol van albérlete (mármint 4 en diákok bérlik) és ha úgyvan összeköltözhetnénk (Szigorúan baráti alapon) és ő örült neki a legjobban.


Összejött az új állás és ugye ő tanuló én meg dolgozom, én szép és azért elég nagyba szerettem volna menni, ő is de neki nagyon fontos volt a bérleti díj, rezsi stb és úgy állapodtam meg vele, hogy ő fix 40et ad én meg a többit (kb 65-70).


Megbeszéltük de már albérlet nézelődésnél kikötötte, erkélyes szoba neki jár, ha nagyobb ha kisebb (erkély 99%-ba a nagyobb szoba) és hát nem tetszett az hogy így kiköti a feltételeket miközben én fogom fizetni a nagyobb részt és én hívtam meg hogy jobb legyen neki.


A régi albérleten volt 1 hónap felmondási idő és felajánlottam hogy az első havi bérleti díj + rezsit elengedem neki, hogy kedveskedjek neki, hogy végre külön szobája lehessen stb.


Beköltöztünk (volt pár nézeteltérés azalatt) de megvoltunk az első 1 hétben nagyon is jól.

Az első héten ő sulizott én otthon ültem mivel még nem kezdtem az új munkahelyen, minden házimunkát én csináltam meg, de ezt szívesen csináltam mivel úgy is unatkoztam otthon és mondta ahogyan elkezdek dolgozni ő fogja csinálni a nagyobb részét.


Boltba én fizettem mindent, én mentem le mindig, elkezdtem dolgozni és elsőnap hazaérek, fekszik az ágyon és tvzik, a szobámba dobálta a szennyest (sajátomat), mosatlanhegyek a konyhában, az ágyam nincs bevetve (sietnem kellett) és megkérdeztem hogy mégis miez, aztmondja nem rég ért haza (másfél órája) stb.


Nekem kellett lemenni a boltba, mindent én csináltam ugyanúgy. A szombati napon (márc 19) már felidegesítettem magam és mondtam neki ha így folytatja és nem csinál semmit akkor költözhet már azonnal el, ő volt felháborodva hogy én nem csinálok semmit meg hogy ő csinál mindent, de sajnos nem tudta alátámasztani. Ahogy leordítottam a fejét elmosogatott, kimosott és letakarította a tűzhelyet és ezzel jött be: "Ne hogy azt higgyem hogy ezt a miatt csináltam meg mert lebasztam"

Hát pedig tuti ezért csinálta meg :)


Bár 1-2 napig tartott ez a szorgalom utána megint belustult de már nem szólok neki, nincs kedvem ehhez.


Ja és összeköltözés előtt ezzel vágott fejen "Remélem tudod hogy ez nem jelent semmit, nem lesz közöttünk semmi".

Én ezt tudtam és amúgy sem akarok semmit, kicsit le is szidtam hogy azért ennyi ideig nem futok egy lány után.


Ezzel vág fejen hogy azt érzi hogy én akarok tőle valamit pedig rohadtul nem, részemről kezd ez zavaró lenni, de ő kijelenti hogy tőlem semmit se akar, akkor miért érzi azt hogy én akarok valamit? Kiégek.


Ja és megjegyeztem neki, 99%-ba én vagyok a hibás, nem irreális ez? Dede az de ha elbaszol mindent nem tud mit tenni :)


Ha idáig eljutottál egy nagyszerű ember vagy :)


A kérdésem, hogyan kellene viselkedem vele, mit kellene tennem, valami ötlet hogy kicsit azért észhez térjen?


Lány nemsoká 20 éves, én 21.



2016. márc. 24. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elolvastam:D Filmbe illő történet:)

Sajnos nem tudok tanácsot adni, csak azt, hogy felejtsd el ezt a lány, egy nagy se***fej, soha meg nem csinálna semmit...

16/L

2016. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha még sokáig így folytatod, nőt fogsz verni. Nem azért mert sfej vagy, hanem mert provokál. Vagy küldd el, vagy csesszél ki vele és nézz másik albit magadnak. Egyértelműen játszik veled, szakítsd meg vele a kapcsolatot. A nyakamat rá, hogy van sokkal jobb dolgod is mint ez. Hagyd, hagyd, HAGYD!

29/f

2016. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudom én hogy provokál, tudom hogy úgymond kihasznál de az én nevemen van az albérlet (mármint bérlő) és nem én fogok elmenni 1, 2 nem tudná fizetni.


A másik kérdés, mi az istenért csinálja ezt?

Nőt nem fogok verni, sose tettem, nem is fogom, annyira sose süllyedtem le.

2016. márc. 24. 12:13
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ekkora balek.Külön albérletbe költözés és ne is állj vele szóba. 31/N
2016. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elöször is szerintem nagyon nagy felelötlenség volt vele összeköltözni.

Csak kihasznál téged, mert tudja, hogy veled ezt megteheti.

Én a helyedben nem csinálnék meg helyette semmit. Saját magad után takaríts el, moss, mosogass persze, de az ő cuccait hagyd ott úgy ahogy van.

Ha lemész a boltba csak magadnak vegyél kaját, és ha elkezdi a kajádat enni szólj rá, hogy ha ő is akar belőle enni akkor fizessen bele. Ha ezeken kiakad akkor közöld vele, hogy választhat, hogy ő költözik, vagy te fogsz.


Nekem amúgy eszembe se jutott volna összeköltözni egy ilyen emberrel és már rég letiltottam volna mindenhonnan.

2016. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mindig visszasírta magát, én meg voltam olyan hülye, hogy visszafogadtam, persze baráti alapon.

Én vagyok jobb pozícióban, ezt tudja jól szerintem, de úgy látszik nem nagyon izgatja.


Most lettem 100/100-on és kb nem beszélek vele egésznap, mármint ha otthon vagyok, sehol sem, próbálom kerülni csak így nehéz.


Persze rég elkellett volna küldeni, hónapokkal ezelőtt, de miért csinálja ezt, mi az isten van vele? Ekkora egy álszent p*csa lenne?

2016. márc. 24. 12:24
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja igen ez lemaradt, ha egy olyan lánnyal beszélek aki tőlem távol van (kb 150km) de az is csak baráti alap féltékeny, nem foglalkozok vele hiszti, meg ha valami miatt megszólom, pl privát infóit meséli el skype-n egy vadidegen embernek leszólom és egyből, "féltékeny vagy"?

Volt egy esete hogy másfél óra után elmesélte életét egy vadidegennek és szarul jött ki belőle, megakartam védeni, megakarom és "féltékeny vagy?".


De 50x elmondtam neki, kur*ára nem csak védeni próbállak ;)

2016. márc. 24. 12:26
 8/16 anonim ***** válasza:

végigolvastam :D

világosíts fel, mert nem értem... miért vagy oda ennyire egy ilyen lányért? mit ad p neked, amiért ennyire ragaszkodsz hozzá? de mégis..?

2016. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mert el tudtunk pl hülyülni de nagyon jó szinten, volt sok nézeteltérés de megvoltunk, bár amúgy nem tudom.


Költözésnél azt is figyelembe vettem hogy ne legyek egyedül meg ne egyedül fizessem, jobb lesz nekem, de neki is, mindkettőnket néztem.


De hogy miért ragaszkodom hozzá, a fene se tudja, de eldöntöttem hogy mostantól nem érdekel, és ez 100%ban megtartandó döntés.

2016. márc. 24. 13:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a sztorit, a párkapcsolat részéhez nem kívánok hozzászólni, szerintem te is látod, hogy kár utána futni, az írásodból is lejött. :D

Viszont! A csaj a lakótársad. Barátok vagytok. TÖK MINDEGY mennyire jó fej vagy és többet fizetsz nála (egyébként én a helyében el sem fogadtam volna, nagyon durván kihasznál...), akkor sem(!!!) várhatod el, hogy ő főzzön mosson takarítson rád. Lakótársak esetén ez úgy működik, hogy jófejségből meg lehet beszélni, hogy pl. én utálok mosogatni, cserébe hetente pucolom a vécét, de egyébként mindenki saját maga után takarít. Nincs olyan, hogy Ő nem vetette be a TE ágyadat, mert ahhoz nincs köze.

A mosatlan ugyanez. Te magad után, ő maga után, ha rendetlen, az ő baja.


A megoldás is ez lesz egyébként, úgy viselkedsz vele, mint egy bármilyen random lakótárssal. Nem kell védeni, meg nyalizni neki, de balhézni se vele, mert nem vársz el semmit. A pénzt fizesse ki, takarítson maga után, ennyi. Este meg lehet kérdezni, hogy mizujs, mint a szomszédot tennéd, különösebben nem kell sem ignorálni, sem belemenni a baráti csevejbe.

2016. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!