Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Extrém spórolós a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém spórolós a párom?

Figyelt kérdés

Január végén költöztünk össze, én 23L ő 30F..Lakva ismered meg a másikat ugye.. kiderült, hogy extrém spórolós, pedig nincs rá oka. Külföldön élünk, Ő nagyon jól keres, én tanulok és mellette dolgozom, én sem keresek rosszul.

Tisztázzuk: NEM arról van szó, hogy magamnak akarok dolgokat vetetni vele! Teljesen alap dolgok:

-Egyáltalán nem hajlandó fűteni, max éjjelre a legalacsonyabb fokozaton mert drága.. én nagyon nem bírom a hideget, 3 hete beteg is vagyok. Mondtam neki, hogy akkor legyen az hogy én fizetem a fűtést teljes egészében. “Nem nem mert az milyen dolog lenne már” (nekem semmi bajom nem lenne ezzel)

-A kaja.. ha rajta múlna napi 3 szelet üres kenyeret enne.. Ha én vásárolok (a saját pénzemből!!) akkor mindig kiakad, hogy minek vettem ennyit, mennyit költöttem stb

-Hasonló dolgok pl mosógéphasználat, mennyi ideig fürödjek stb..

Szeretem őt nagyon, és jól meg is vagyunk, de ez a dolgok borzasztóan zavar már nem egész 1 hónap együttélés után is..

Volt valaki ilyen helyzetben? Mit csináltatok/ csinálnátok?



2020. febr. 27. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérded, hogy én mit csinálnék: én rövid távon véget vetnék ennek. Így nem lehet élni. Az egészséged van veszélyben a fűtetlen lakásban szemét kajával.
2020. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ti nem vagytok meg jól. Max a szex jó, arról nem nyilatkoztál. Hol normális az, hogy beteg vagy, mert nem lehet fűteni (az nem zavarja, hogy gyógyszerre kell költeni?), vagy megszabják hogy mit egyél, mikor fürödj? Ez jobb nem lesz. Én menekülnék.
2020. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, már olvasni is rossz volt. Menekülj de azonnal!

Nem is értem, hogy bírod ezt csinálni...

2020. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám a fenébe. Ha most ilyen, mi lesz később? Ha ugyanilyen marad, az se jó.
2020. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is ilyen. Futes nálunk sincs. Mosogephasznalat max 2 hetente. Tusolasnal laborba kell állni, h megfogjuk a használt vizet és ő azzal önti le a WC-t. Ha túlhabos a víz szovateszi, h miért használok annyi tusfurdot meg sampont.

Menekülj amerre látsz.

2020. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a főnyereményhez.

A németek este nem fűtenek, nappal is elég gyatrán. Vettem 3 hősugárzót a lakásba. 30 cent kilowattja. Fizetek 90 euró villanyszámlát, nem fagyoskodom.

--

A helyzet fokozódni fog.

Menekülj, ha teheted. Egy bútorozatlan lakás kibérlése alhangon 5000 euró. Ha a konyha is üres inkább 8000.

2020. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyáron laknék vele.
2020. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Párterápia, igényekre kompromisszumos megoldást találni...
2020. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sokáig maradék ott vele. Ameddig muszáj és meg tudom oldani a költözést.
2020. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kapcsolatnak nulla jövője van. Nem is feltétlenül amiatt mert a fűtésen meg kaján spórol, ezt ha valaki nagyon hülye még tudja tolerálni.

De az ilyen fillérbszóság azt is jelenti, hogy a kapcsolatba is nulla energiát fog fektetni. Aki a kaján spórol azzal nem fogtok elmenni egy normális randira sem, nem hogy mondjuk kirándulni egyet mert az jajj de sok pénz. Aranyos kis meglepetések, ajándékok szintén kilőve. Otthon a 4 fal között üléssel pedig soha semmilyen kapcsolatot nem fogtok tudni fenntartani.

2020. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!