Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Extrém spórolós a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém spórolós a párom?

Figyelt kérdés

Január végén költöztünk össze, én 23L ő 30F..Lakva ismered meg a másikat ugye.. kiderült, hogy extrém spórolós, pedig nincs rá oka. Külföldön élünk, Ő nagyon jól keres, én tanulok és mellette dolgozom, én sem keresek rosszul.

Tisztázzuk: NEM arról van szó, hogy magamnak akarok dolgokat vetetni vele! Teljesen alap dolgok:

-Egyáltalán nem hajlandó fűteni, max éjjelre a legalacsonyabb fokozaton mert drága.. én nagyon nem bírom a hideget, 3 hete beteg is vagyok. Mondtam neki, hogy akkor legyen az hogy én fizetem a fűtést teljes egészében. “Nem nem mert az milyen dolog lenne már” (nekem semmi bajom nem lenne ezzel)

-A kaja.. ha rajta múlna napi 3 szelet üres kenyeret enne.. Ha én vásárolok (a saját pénzemből!!) akkor mindig kiakad, hogy minek vettem ennyit, mennyit költöttem stb

-Hasonló dolgok pl mosógéphasználat, mennyi ideig fürödjek stb..

Szeretem őt nagyon, és jól meg is vagyunk, de ez a dolgok borzasztóan zavar már nem egész 1 hónap együttélés után is..

Volt valaki ilyen helyzetben? Mit csináltatok/ csinálnátok?



2020. febr. 27. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen de lapat! Mi csak a baratnokon rohogtunk rajta! Szerencsere nem laktam vele együtt. Teanal mwgkerdezt ki fizet. Kolanal is. Futest letekerte a kocsiba. Majd megfagytam,de neki ugy jó. Milyen dedos viselkedes ez?

Millio durva dolga volt. Brrr.

Mai eszemmel azonnal kivagtam volna.

2020. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözés előtt gáláns lovag volt?
2020. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Pupusz ***** válasza:
100%
Ez egy betegség. Nem tudom a nevét, de valami kényszeres dolog lehet. Apám is ilyen és korral egyre rosszabb lesz. Később hetente egyszer fog fürdeni és tőled is elvárja ezt. Én leléptem 14 évesen koleszba, azóta külön élek, teljesen másképp. Vagy egy jó pszichiátert ajánlanék a párodnak, vagy a lelépést neked is. Így nem fogsz soha szép helyekre eljutni, mert drága, szórakozni, színházba, étterembe stb. járni, kihagyod magát az életet valakiért, akiért nem érdemes. Ráadásul hetente vitatkozhatsz azon, hogy kaját veszel, vizet használsz stb. Nem hiszem, hogy neked mindez hiányzik.
2020. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
nem szereti a high maintenance csajokat:) Volt már ilyen.
2020. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem a lakás fűtése még bőven nem tartozik a high maintenance kategóriába..
2020. febr. 28. 16:57
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Vagy megtaláljátok a kompromisszumokat, vagy ez nem fog működni. Nálunk is sok súrlódás volt eleinte, de aztán mindenre találtunk arany közepet. Látni fogod, hogy lehet e vele közös nevezőt találni, vagy megy a levesbe ez a kapcsolat.
2020. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

A fűtésre azt mondom, hogy orvosilag igazolt tény, hogy 18-20 fokban a legegészségesebb aludni. Kérdezz meg bármilyen szakmabelit.


A kaját meg a többit, amiben nem kell kompromisszumot kötnötök meg beszéld meg vele. Ha amúgy jól megvagytok, akkor ne ez legyen a probléma.


Gondolj bele mennyivel rosszabb lenne, ha szórná a pénzt meg hitelekbe, adósságokba esne bele és téged is magával rántana.

2020. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként a válaszok nagyon jól szemléltetik azt, hogy a legtöbb nőnek inkább az izgalmas Provident-huszár menősrác kell (ha már gáláns gazdagot nem sikerült kifogni a maradék meg spórolós), csak mert a mában élnek, nem látnak az orruknál fogva, a jövőre vonatkozóan "majd lesz valahogy" és amíg jó, addig jó, amikor lecsövesedik (mert a pénzszórás lecsövesedéshez vezet és minél öregebb, annál nehezebb visszakapaszkodni) akkor meg kidobja őket a nő, mert már meg tudja indokolni, hogy "szakítottam vele, mert kirúgták meg én tartottam el". Persze, hogy igen, mert ha minden hónapban minden forintjának a fenekére ver, akkor az lesz a vége. Nem a szocializmusban élünk már (pláne külföldön bevándorlóként), illene már felelősséget tanulni, senki nem garantálja sem a lakhatást sem a havi munkajövedelmet. Lehet az ember bármikor leépítés áldozata, lebetegedhet, költöznie kell, stb.
2020. márc. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a provident a szint. De főleg úgy, hogy ha én is fizetem a részem a rezsiben, a kajában, mindenben, ne kelljen már aszkétaként élni, mert az olcsóbb.
2020. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szereted, értem, de akkor is budösödni fog egy idő után.

Ha j9l értem ő dönt el mindent, ez se jó jel.

Ha még olyan happy dolog lesz, és gyerek is születik, annak se vesz pelenkát?

Beteg, te nem fogod kikezelni

2020. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!