Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Hogy lépjek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy lépjek le végleg vagy van, aki hinne neki?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk/voltunk. Időközben kiderült, hogy alkoholista. Külföldre jöttünk, itt jött jobban elő, mert több pénze lett inni. Szállásról albérletbe mentünk, ott is folytatta. Onnan külön költöztünk, pont ez miatt. Pat hónapig volt nekem más, persze tudta. Otthagytam,mert más volt, mint én. Újra összejöttem az alkoholistával, aki 2 hónapig normális volt, mert füvezett, de nem ivott. Utána újra jött az alkohol. Eleinte beszéltük, hogy innen elköltözünk egy rendes városba, mert ez kicsi és itt semmi nincs és munkát is szeretnénk váltani. Mivel iszik, megint bolond. Ha nem veszem észre, hogy írt vagy hívott, akkor vádol minden hülyeséggel. Vagy ha nem vagyok kíváncsi a részeg hülyeségére, akkor azt mondja, hogy le.arom. Odáig eljutottam, hogy egyedül szeretnék költözni. Mondtam már neki többször, de pár napra úgy tesz, mint ha nem mondtam volna semmit.

Engem szidott egyik nap, mert 1 órát barátnőmmel telefonáltam (vele nem lehet csak 5 percet beszelni 😀), nem jelezte a telefon a hívást, mert hogy ő hívott. Töröltem a facebook állapotot, hogy kapcsolatban vagyunk. Minek mutassam a világnak, hogy minden jó, meg alapból ő el a neten, nem én. Ez lett most a baja, hogy töröltem. Nem érdekel, és megmondtam az okát is, hogy a sok bántás miatt tettem.

Azt állítja, hogy költözés után abba tudja hagyni a piát. De szerintem ,ha a Holdra mennénk, se változna semmi...


2020. febr. 27. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan vagy képes összejönni egy olyan pasival, akiről tudod, hogy alkoholista? Aztán meg jó pontnak írod be, hogy 2 hónapig nem iszik, mert helyette drogozik. Persze, maradj vele, előbb-utóbb a mostani szóbeli bántások fizikaiba mennek át és félelemben fogsz élni.
2020. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha abba akarná hagyni, akkor nem a költözéshez kötné, hanem most abbahagyná. Évek óta ez megy, nem fog változni semmi, ha jót akarsz magadnak egyedül költözöl.
2020. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Gyere hozzám! Én is iszom. Németországban élek. Nem vagyok csóró. Dolgozom. Diplomásként. Mosok, főzök, takarítok. Kész főnyeremény vagyok.
2020. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tisztán normális ,de ha sokszor részeg, akkor semmi értelme. Akkor jól döntök ,hogy egyedül szeretnék maradni?
2020. febr. 27. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Efdig jol tetted az utobbi elhatarozasaidat. Az igeret kb 0%-ban komolyan veheto. Nem beszelve arrol, hogy meg sok fordulos leszokasok utan is visszaszokhat.

Vele akkor is lecsusznal, ha te magad sose iszol. Es o csak idovel meg rosszabb lesz.

2020. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menni az addiktológiára.
2020. febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is orvost ajánlottam neki, de nem hajlandó menni.
2020. febr. 28. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Az alkoholista soha nem gyógyul ki, legfeljebb időnként mem iszik.

Néhány éven velül még jobban torzul a személyisége, és megtámad, mindeneset elissza, nem tudsz szabadulni . Ezt akarod?

2020. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Innentől még min 3-4, hogy készüljön, ha szerencsések vagytok. Tapaztalatból mondom.

De ez a legoptimistább verzió, lehet, soha nem sikerül neki.

Nem szánnék rá éveket.

2020. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!