Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "Randi" ötletek, amiket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Randi" ötletek, amiket lehet otthon is csinálni hétköznap esténként?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk valami minőségibb időtöltést a szokásos hétköznap esti lazítás mellé néha.

Faluban lakunk, van egy bowlingterem, oda néha elmegyünk, de nem mindig van kedvünk ugyanahhoz. Más nem igazán van, vagyis ott az erdő, de inkább áprilistól szoktunk kijárni kirándulni, akkor is inkább hétvégéken egész napra. Néha este elmegyünk Pestre moziba vagy színházba, de akkor éjfél után esünk haza, ami hétköznap nem a legjobb.

Van valami jó közös "randiprogram", amit lehet otthon csinálni, nem kell utazni érte?


2020. márc. 5. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Pont a kertészkedést akartam írni most :)

Én imádtam sziklakert csinálni (mivel falun laktok, gondolom van udvar) csináljatok azt ha itt a jó idő. Akik szeretnék az udvaron tenni-venni, azok sosem unatkoznak.

Csinosítsátok az udvart, bent a házat, kettesben is remek program.

2020. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Fogjuk csinosítani az udvart, ha nem 5 fok lesz és sötét.... :D

Benti növényeink vannak, de azok nem igazán jók időtöltésnek, néha locsolni kell aztán annyi.

2020. márc. 5. 13:03
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát táncsak jön már a jó idő :)

Nyilván az sem mindegy, hánykor értek haza munkából. Nekünk ilyen szempontból szerencsénk van, mert párom 1/2 3 körül itthon van, én most két hónapja itthon, de április 1.től én is az állandó délelőttre hajtok, már a lányom miatt is.

Ha későn értek haza, akkor neccesebb a közös program.

2020. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13

Én olyan fél 6 körül érek haza, még elpakolászok, utána megvacsorázunk, és azután van időnk ilyesmikre.

2020. márc. 5. 13:11
 15/21 anonim ***** válasza:

Értem, akkor a kertészkedés is kilőve egy jó darabig, gondolom nem reflektornál akartok.

Csak a tévézés, filmnézés, zenehallgatást tudom mondani így. Meg a többit amit írtam 😂

Jön a jó idő, akkor könnyebb lesz, hisz este 9-ig is udvaron lehettek.

2020. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Drukkolok, legyetek kreatívak.


Én is mentem most "kreatívkodni", kész akarok lenni a kajával 1/2 3-ra.


További szép napot :)

2020. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kozos torna pl. aerobic, vagy ugralokotelezes?


Esetleg kozos konyvolvasas, ha van kozos tema?


Puzzle.


Tudomanyos vetelkedo? mint a legyen on is milliomos, pl.

2020. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Én azt nem értem, ha ilyen sok mindent csináltok együtt, és ez "alap" akkor mégis mitől unatkoztok annyira, hogy kérdést kell kiírni róla? A társasjáték, közös főzés, otthoni wellness és sok, minőségi szex nem elég jó program esténként? Hogy lehet ezt unni, ha azzal vagy, akit szeretsz?
2020. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18

Hol írtam olyat, hogy rossz lenne, vagy unalmas? Hiszen írtam is: "Nem az unalommal van gond, sok mindent szoktunk csinálni, de azok már mind annyira alapvető programok... Néha abból szeretnénk kiszakadni."

2020. márc. 6. 11:56
 20/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mivel minden alapvető dolgot csináltok együtt ami párkapcsolatban evidens, így otthoni programot mást már írni nem tudunk szerintem, bár biztos lesz itt olyan, akinek van még ötlete.

Én pont ezért írtam a kimozdulást hétköznap is, mert ugye még kertészkedni nem tudtok, filmre "sajnáljátok" az időt, spontán kocsikázni nem szeretsz, így csak azt tudom mondani, hétköznap is menjetek el vacsizni, sétáljatok, mit tudom én.

Nekünk nyilván más, hisz megvannak a napi dolgok, gyerek stb. de mi hétköznap is megyünk erre-arra, hisz folyton otthon lenni, az unalmassá válik.

Írtam, mi is falun lakunk, kocsival 10 perc a legközelebbi város, most csütörtökön például vacsorával egybekötött stand up comedy estre megyünk, péntekre szabit vett ki párom, pénteken a kocsit visszük szervízbe, aztán megyünk a Medveotthonba, szombaton meg elugrunk Egerbe.

Lányom is, de mi is örülünk a "zsúfolt" csütörtök-péntek-szombat kombinációnak.

Ja, csütörtökön nekem még a fodrász is van.

Tényleg nem tudok benti programnak írni mást, mint amiket eddig írtam.

De figyelj, ha szerettek sportolni, akkor csináljátok azt együtt, lehetőség biztos van rá közeli városban.

2020. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!