Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Számodra, mi a legidegesítőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra, mi a legidegesítőbb párodban, mi az, amit nehezen viselsz el tőle?

Figyelt kérdés

Néha elmondjuk a másiknak, néha nem, de biztos vannak dolgok, helyzetek, gesztusok, cselekvések, stb. melyek nagyon idegesítők.

Próbáltad megváltoztatni a helyzetet, netalán megbeszélni, vagy célozni rá? Miként reagált a másik fél?

Van olyan, amelyet próbáltál megváltoztatni, de nem hajlandó vagy éppen letojja a párod?



2020. márc. 14. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Néha nem jövünk rá hogy felesleges dolgok miatt aggódunk, tisztaság, emberek, rokonok stb stb. Mint hogy élveznénk a közös együttlétet, programokat és ellazulnánk.

Sok sikert

2020. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

A kiabálás! :-( Felségem üvölt a kamasz lányunkkal, aki visszakiabál. Képesek egész nap vitázni, kötekedni egymással. Néha fiammal is kiabálnak, aki sokszor nehezen viseli és inkább magába folytja a mérgét. :-( Feleségem képes a sírásig szidni őt. Amikor megelégelem, akkor rászólok mindenkire, ilyenkor 1-2 órára csend van. De leszokni nem tudnak róla. :-(

Feleségem egyértelműen házisárkány lett. :-(

2020. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárhova indulunk, előtte hosszasan toporog, és a lakásban sokszor mesterien az "utamba " tud állni. És a hosszas toporgás után is van, hogy itthon felejt valamit.
2021. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hiperaktív és szervezészavaros. :-(

Egyszerűen nem tud pontos lenni. Akármikor kezd bele a dolgokba, kell fel vagy kezd készülődni, mindig, mindenhonnan elkésik. :-( Nagyon sokszor készünk miatta. Volt, hogy itthon hagytuk, volt, hogy miatta nem bírtunk bemenni a színházba, volt, hogy miatta maradtunk itthon a végén. :-( Nem tud leszokni róla. Bármit csinálunk nem változik! :-(

Havonta egy fazekat odaéget, egyszerűen csak fazékgyilkosnak hívjuk. Jól süt - főz, nagyon finomakat készít, de annyira szétszórt, hogy elfelejtkezik sok megkezdett dologról. :-(

Takarítás egyáltalán nem megy neki. Belekezd, majd otthagyja, másba kezd, azt is ott hagyja. :-( Képes összeseperni a szemetet, majd nekiáll keresni a lapátot, de nem viszi oda, hanem belekezd másba, a szemétkupac pedig rendre ottmarad a seprűvel megtámasztva. A mosott ruháit nem teszi el, ha belekezd, naná, hogy azt is félbehagyja. Most is itt tornyosulnak a ruhái ruháskosarakban.

2021. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy nő létére rendetlen.

Feledékeny.

Többször el kell neki magyarázni mindent, mire felfogja.

Megbeszélünk valamit, 1 hónap múlva az ékes ellentétét csinálja, mintha nem is beszéltük volna meg.

Megkérem itthon valamire, hogy figyeljen oda. Hónapokig mindennap ugyanúgy meg kell kérnem egy egyszerű dologra is.

Soha nem tud bocsánatot kérni, mindig csak hadakozik.

Mindenre van kifogása.


Igen, tipikus nő.

2021. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

#14 nem nyilas véletlenül?:D szeret zenére takarítni?:D

Dettó ilyen vagyok, azért kérdezem.


Nálam ez az egy nagy szívfájdalmam, a párom nem szereti a hangos zenét,pedig nekem az indítja el igazán a napomat. Lemondtam róla. Hiányzik, de kis ár ez Érte.

Komolytalan viccelődős csalásban nőtt fel. Az elején falra másztam tőle, és egy hajnali ordítós zokogás kellett, hogy komolyan vegye. Néha még mindig túllő a célon, de javarészt rendezve lett. Azóta én is szívesebben megyek bele a viccáradatba, kezdjük megtalálni a középutat.

És az, hogy nehezére esik magában átgondolni a dolgokat, így egy ismétlő megbeszélésen is " nem tudom " az álláspontja. Ebben is sokat változott, de ez még nem az igazi.

Mindenesetre annyira jó társ, boldoggá teszi a szürke hétköznapokat is. Ezek mellett már el tudok menni, és a jóra figyelni. Mert amúgy partner mindenben, és számithatok rá. Kivéve ha éhes:D

De az könnyen orvosolható.

2021. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Csamcsogva eszik. Pedig kulturember. Nem lehet mit kezdeni vele. Feladtam. Igy van bedrotozva az agya.
2021. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha lenne, nem lennék vele 11 éve;)
2021. febr. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
hagyjuk már a horoszkópot.. Áltudomány
2021. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!