Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi zavar a párodban? Rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zavar a párodban? Rossz szokás. Otthonról hozott dolgai. Stb, stb

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Büdös, mint a rohadás.
2020. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszi hogy az ideális nő bejárónő, szakács, takarítónő egyben , sőt gombnyomásra mindig ég a kufircolásért.
2020. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tud nemet mondani és túlságosan be akar vágódni arra méltatlan embereknek. Amivel az idejét és az erőforrásait vesztegeti. A nagy részéről leszoktattam, azóta jobban is érzi magát, de azért még van ott, ahonnét ez jött
2020. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
2-es az ágyban
2020. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igénye a tiszta, rendezett környezetre.
2020. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Néha feledékeny, mást így komolyan nem tudok mondani...

N27

2020. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tud változatos lenni a szexben. Sokszor flegmázik velem, ha éppen valaki felidegesítette.
2020. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem veszi észre, ha valamit itthon meg kell csinálni, pl ha tele a szemetes, vagy ha megszáradtak a ruhák és össze kéne hajtogatni. Én már nagyon unom azt is, hogy én csinálom ezeket, és azt is, hogy emlékeztetnem kell ezekre, és még akkor is van, hogy elfelejti. Sok dolgot együtt csinálunk, de ha neki több szabadideje van, rosszul esik arra hazajönni, hogy millió dolog vár rám, aminek egy részét legalább meg tudta volna csinálni.
2020. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Trehányság.....Semmit nem vesz eszre maga körül, simán át leo a a szemet mellett úgy h direkt az ajtóba teszem ha megy le reggel korán vigye le ....És nem inkább at lep rajta!!! Ha rá bízom a gyereket tuti arra jövök haza h romokban a ház,semmit nem pakolna arrébb.Ezt nagyin utalom benne de változást nem latok.
2020. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Laylah ***** válasza:

Elég önző tud lenni, velem mondjuk sokkal kevésbé mint másokkal, és sokszor enged is a javamra, úgyhogy igazából nagyjából balanszban van. Nagyon tudálékos, azt gondolja, hogy mindenki egy hülye proli, de ő mindent mindenkinél jobban tud, egészen addig, amíg egy jó órás vitában le nem győzik. Nála is befigyel a "megmondtam, hogy megcsinálom, nem kell rá félévente emlékeztetni" effektus. Sokszor addig húzza a dolgokat, amíg én el nem indulok megcsinálni helyette, akkor szépen leültet és megcsinálja ő.

De vagyok olyan érett, hogy úgy léptem bele a kapcsolatba, hogy tudtam, hogy nem tökéletes ember és én sem vagyok az. Nem várom el, hogy minden tökéletesen az én kedvemre legyen, hiszen mások vagyunk, még ha hasonlóak is.

2020. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!