Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti élettársatok/férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti élettársatok/férjetek chatel másokkal?

Figyelt kérdés

Elmeséli nektek? Nem nem azokra gondolok akik turkálnak más holmija közt..hanem,hogy elmondja e? Mi elég passzívak vagyunk a többi emberrel, számomra fura hogy posztolnak a közösségi oldalakra meg chatelnek mással naponta(?)

Én annak örülök,hogy párom nem meséli el senkinek a dolgainkat,de a tőlem független dolgait sem.

Huszonéves vagyok



2020. márc. 25. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Barátai vannak, nekem is. Idegenekkel nem beszéltünk és új emberekkel sem kezdünk el haverkodni, akiket pl valamien úton megismerünk (pl:új munkatárs).

A mi dolgainkat nem tárgyaljuk ki mással. De 1000 meg egy dologról beszélek én is a barátaimmal.

N27

2020. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem informatikus. A barátai, kollégái a szakmából kifolyólag főként férfiak. Velük nyilván szokott chatelni, illetve a családtagjaival. Csak akkor mondja el, ha valami érdekesről beszélnek, de nem szoktam kérdezni. Van magán szférája. Nincsenek titkaink. Mikor az első tabletemet megörököltem tőle, belépve maradt a fiókjaival, én meg nem léptem ki, gondoltam ha kell neki akkor ne jelentkezzen vissza. Én meg csak könyvolvasásra használtam a tabletet, a közösségi média fiókok nem kellettek. Így láttam akarva akaratlanul is a bejövő üzeneteit. Nem olvastam el, de a felvillanó értesítések előnézetében azért láttam milyen témákról volt szó. Semmi olyan nem volt, ami miatt aggódnom kellett volna.
2020. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért azt elvárni meg annak örülni ha a párod senkivel nem tartja a kapcsolatot elég meredek és utal némi lelki problémára. Semmi baj nincs azzal ha rajtad kívül is állnak hozzá közel páran. Mi se vagyunk hú de szociális típusok, az emberek 90%-át nem tudjuk elviselni. De ettől függetlenül mindkettőnknek vannak olyan emberek, ellentétes neműek is akikkel szorosabb a kapcsolat és ha nem is napi szinten de beszélünk velük.

Nyilván egymás privát dolgait nem kotyogjuk ki, a kapcsolatról nem beszélünk másoknak. Nem is lenne mit, nincsenek problémáink, nem kell tanácsot kérnünk, hogy jajj már megint összevesztünk mert nem szokott ilyen lenni.

Ugyan így a barátok, kollégák dolgait se feltétlenül osztjuk meg egymással ha személyes jellegűek. Senki nem örülne ha egy barátja a párjának mesélné, hogy haha a Marcsinak megint kijött a hüvelygombája vagy lefeküdt a szomszédjával.

Úgy kimondottan szólni egymásnak nem szoktunk, hogy kivel beszélünk. Ha valami olyasmi ami a másikra is tartozik akkor azt elmondjuk. Nem dugdossuk a telefont szóval úgy is látja, hogy éppen kivel beszélünk.

2020. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Fura de örülök neki hogy ennyire kizár mindenkit a párom. Teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy más párok közösségi oldalakon jelölgetnek írogatnak másokkal.. miért? Mit lehet chaten megbeszélni a tesónkkal, vagy ismerőssel?
2020. márc. 26. 08:17
 5/14 anonim ***** válasza:

Mit? Mindent. Én meg azt nem értem, ha már van ilyen lehetőség miért ne lehetne írni?

Személyesen is találkozunk a barátainkal és egymás barátaival is.

2020. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Az utóbbi kommented kiakasztott. Tesóval mit lehet megbeszélni? Mindent! Szülőkkel kapcsolatos dolgokat hamarabb beszélem meg a tesómmal mint a férjemmel pl. Másrészt mindenkinek kell valaki, akivel megbeszélheti a gondjait, elmondhatja mi bántja. Mert ugye erre ott van a párunk normál esetben. Ha a párunkkal probléma van, normál esetben megbeszéljük vele. Viszont emellett jól esik, és teljesen más egy barátnak vagy a tesónak elmesélni, kipanaszkodni magunkat. Épp csak hogy megkönnyebbüljön az ember. Ez totál más kategória mint hogy megbeszéled a pároddal a problémákat.
2020. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért furi nekem mert mi mindketten párommal a családunknak annyit írunk vissza: semmi különös sok puszi. Ebben kimerül MINDEN amit tudnak..
2020. márc. 26. 12:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Jó neked.


Az én "férjem" mindent, de mindent kibeszel. Nem csak a tesojaval, Han az utcába is a nőkkel férfiakkal.


Azt kell főzni amit ez vagy az főz, a szomszéd asszonnyal beszeli meg hogy legyen e új konyha bútor vagy sem...


Nem rég tudtam meg én is.

Undorítónek tartom.

2020. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 as ez félelmetes! Ezt nem teheti! Magyarázd meg neki ez tényleg sok.
2020. márc. 26. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem érti.

Csak nevet rajta, mert ez poénos, hogy mindenki előtt lejárat.

Arra ment ki az egész.


Ő semmit sem mond magáról, rólam viszont mindent kibeszélt, fényképezett, felvett a telojaval.

Még rá is tett két lapáttal.


Nárcisztikus pszichopata.

2020. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!