Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tiiteket zavat a párotok exei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiiteket zavat a párotok exei?

Figyelt kérdés

Szeretnék a páromhoz költözni, de nagyon zavar hogy lakott már nála más, így úgy érzem magam mint a “következö”. Nagyon sok partnere volt ellenben velem, és nehezen fogadom el. Azon az ágyon alszok amin ö másokkal.....vagy 30 növel. Olyan mintha mindegyik nö emléke ott élne velünk.

Én azt hittem majd együtt költözünk el ha lesz valakim, teljesen új lappal. Lehet túl agonizálom de biztos sok nö van így. Alapjáraton nem vagyok egy féltékeny. Nagyon sokat ismerek azok közül akikkel volt valami.. És nem fér a fejembe hogy másé is volt, amikor én senkié. Ez így nem fer. Mit mondotok, hogy fogadjam el / verjem ki a fejemböl? Azok, akiknek sok partnerük volt, de már együtt élnek a szerelmükkel azoknak eszébe jutnak az elözöek? Pl hogy ö is itt öltözött, ebbe a kádba feküdtünk, vele is itt szexeltem meg vele is. Sajnos nem tudom hogy müködnek a gondolatok egy pasi fejébe. Egyébként csak 3 év van köztünk, még is sokkal tapasztaltabb.



2020. márc. 29. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a 7es mondta, sok lány úgy intézi. Vagy picit durvábban. Amit az előd vett mindent kidobni, átrendezni a lakást. Mondjuk nekem szerencsém van, mert valóban van egy hugom és sok mindenre azt mondom,hogy vele vettük amikor szingli voltam. Tudom hazugság de egyrészt ami jó az jó hiába exemtől kaptam vele vettem, másrészt kis környezetvédelem, nem dobok ki pl egy hajvágót amit tőle kaptam vagy a tvt amit közösen vettünk.
2020. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolj, hogy neki pont ez volt az útja hozzád.

Veled van, nem bárki korábbi nővel.

2020. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben, igy mostmar sokkal jobban erzem magam, nagyon koszonom!!!
2020. márc. 31. 12:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose jutott ilyen az eszembe :O

Az exe ottfelejtette a hajszàrìtòjàt, nekem annò nemvolt, azt hasznàljuk mai napig😂 ennek màr 5 ève.

Az exèvel 4 èvig volt együtt előttem.

A mostani baràtommal vesztettem el a szüzessègem. Nem zavart hogy az exe ugyanabba az àgyba aludt..

2020. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nincsenek exei. De egyébként se zavarna. A legtöbb embernek van múltja. Az exeimnek is többnyire volt múltjuk, exeik, az se zavart.

Én vagyok az első és egyetlen kapcsolata minden téren.

Nekem voltak kapcsolataim ( picit idősebb vagyok), de őt nem zavarja a dolog, érzi és tudja hogy ő az egyetlen az életemben akivel jó nekem MINDEN téren és akivel boldog vagyok, akibe őrülten szerelmes vagyok. Mindketten így érzünk. Ennyi.

Màssal egyébként nem éltem együtt, előtte a leghosszabb kapcsolatom az exvőlegényemmel volt, csak 10 hónapig tartott, végül elhagytam. Nem működött.

Mi 10 éve vagyunk együtt, jól tudja a férjem, hogy semmi oka nincs a gyerekes féltékenykedésre. 34/N

2020. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!