Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez csak nekem probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem probléma?

Figyelt kérdés

Tömören annyi ,h régen se voltam úgy mond megelégedve magammal ,de volt egy egészséges önbizalmam.Na ,ez most úgy nincs meg a jelenlegi párommal .Ő miatta .Amilyen nők után sóvárog,kacsa száj ,mű mell,haj stb ezeket a csajokat követi , szivet nyom mint az oviba ,aztán kommentet is ír .

Én teljesen átlagos vagyok és mindenem igazi .Szóba jött h gyerek vallása után nekem majd úgyse kell megcsinálni mert nem baj ha megereszkedik .Ha neki ez nem jön be miért csinál ilyeneket .Nem érzem magam nőnek mellette úgy érzem .Héten hozzám se ért ...amit megint csak nem értek .

Volt valakinek már hasonló ?


2020. ápr. 16. 13:24
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%
Minek vagy vele? Egy percig se tudlak sajnálni...és itt szerintem senki se.
2020. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Elhagynám az 100%-ék.
2020. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem sok önbizalmad lehetett, ha összejöttél egy ilyen emberrel, hiszen az önbimalom és az önsorsrontás nem jár kéz a kézben. Ha valaha össze akarsz kaparni magadban némi önbecsülést és normális éltetet szeretnél, akkor elhagyod ezt az embert, egyedül talpraállsz és utána olyan embernél nem adod alább, aki tisztel és szeret téged és nem aláz meg vagy okoz direkt fájdalmat.

Persze választhatod a "szerelmet" és az életen át tartó önutálatot és folyamatos rettegést, ha neked ez kell, akkor ez kell..

2020. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta h ezt csak én fujom fel ...de nem éreztem így ..

Ezért is kérdezem h ez másnak is probléma lenne ?

2020. ápr. 16. 13:41
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Az, ha követ másokat és nézelődik, önmagában nem zavarna. Az, hogy felnőtt emberként egy 12 éves hülyegyerek szintjén szánalmas kommentelgetést folytat, amivel magát és engem is leéget, nem férne bele, ilyen primitív suttyót nem lennék képes szeretni. Egyébként meg nem mindegy, hogy nekünk mi fér bele és mi nem? A lényeg az, hogy neked ez fáj, ő meg szarik rád. Ez kell neked?
2020. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Önbizamat senki nem tud egy másik emberben lerombolni vagy felépíteni.


Ő csak viselkedik valahogy, de ez alapján te rombolod a saját önbizalmad le.



Ha nem tetszik, ahogy viselkedik, akkor megmondod neki, ha nem változtat, akkor levonod a tanulságokat, és lépsz valamit.

2020. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyértelműen probléma lenne. Sőt, probléma is volt, amikor hasonló párom volt. Folyton mutogatta az utcán, hogy hogy kéne (szerinte) öltöznöm, hogy igazán "szexis" legyek, és folyamatosan kritizálta a saját stílusom, a frizurám, a mindenem (szerinte ami nem pitshanadrág, az nem szexis, mindig ezeket a tipik proli ribiket mutogatta mint referenciát). Nekem nem volt önbizalomhiányom sosem, és elégedett is voltam magammal akkor is, amikor együtt voltunk, szóval ez nem volt romboló a lelkivilágomra nézve, viszont iszonyúan bosszantott és idegesített és rendszeresen össze is vesztem vele ezen, hogy ha ennyire más típusú nő jön be neki, akkor minek van velem. Végül elhagytam, bár nem emiatt, de az érzelmeim kihűléséhez egészen biztosan hozzájárult ez az érzés is, hogy sosem voltam neki "elég" jó, és mindig olyanná akart formálni, amilyen egyszerűen nem én vagyok. Utólag kiderült, hogy a számára álomnőnek tartott riherongyokkal rendszeresen csalt, szóval különösebben nem volt nagy veszteség, már ha a rá pazarolt közel másfél évet nem tekinted annak.
2020. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenkor olyan szívesen belelátnék az ehhez hasonló kérdezők fejébe:


- párom csak fikázza, ahogy kinézek

- párom más nőket bambul állandóan, rájuk van izgulva

- párom ordít

- párom megcsavarja a kezem, megszorít, megüt


"mit tegyek, de ne mondjátok, hogy szakítsak, mert annyira szeretem".


De most tényleg, ennyire nem tudják az emberek levonni a következetést?



(és nem azt mondom, hogy az ember párjának tökéletesnek kell lennie, az én barátőim sem voltak sosem azok, nagyon nem, de legalább egy minimum szintet hozzon már, amiben nincs lelki, verbális, vagy fizikai erőszak/megalázás)

2020. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem!


Nekem nem volt és nem lesz ilyen hasonló, mert én nem jövök össze olyan férfival, aki buta, kitömött nőket like, szivez, kommentel, ez nem opció számomra. Ilyen férfi nekem nem vonzó.


Ha nem vagy boldog mellette, akkor pedig nem kellene vele lenned. Ennyire egyszerű. Vegye már észre mindenki, hogy TE MAGAD felelsz a boldogságodért. Nem Miatta nincs Önbizalmad. Azért nincs, mert vele maradsz, és megengeded magadnak, hogy szenvedj. Neked kell változtatnod, te rendelkezel saját magaddal.

2020. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nekem nem volt és nem lesz ilyen hasonló, mert én nem jövök össze olyan férfival, aki buta, kitömött nőket like, szivez, kommentel, ez nem opció számomra"


Igen, itt az a lényeg, hogy csorgatja is a nyálát rájuk.


Férfiként nagyon sok nőt tartok szépnek, nem csak a mindenkori párom az egyetlen csinos nő a világon, akár olyanok, akik szépek, de nem az én típusom.

De ettől még nem lihegek más csajokra, hogy hűű, az az igazi jó nő.


Aki ezt csinálja, az valójában fogalmam sincs, miért van a másik nővel, de gyanítom csak azért, mert a másik típust nem kapja meg. Innentől meg ha a kérdező fejen áll, akkor sem fog sosem megfelelni a párjának, mert ha a srác a magas szőkére bukik, a kérdező meg pici barna, akkor ez sosem fog megoldódni, marad a fikázás, és marad az önmarcangolás

2020. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!