Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztünk, de hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk, de hogyan menjek nagydologra?

Figyelt kérdés
Barátnőm épp kajált én meg a WC-n ültem , hallotta h fingottan és elment az etvagya, gyorsan lehúztam, be fujtam parfumot, illatositot meg mindent de csak erzett, bezzeg mikor ő szarik... Néha az is kihallik és nekem is roppant kellemetlen raadasul 20 éves a bnom se nem tanul se nem dolgozik nekem 2 melóhelyem is van, földről lemegyek munkáért most vettem házat bnom meg pióca és meg van pofája beszólni ha szarok...24 vagyok amúgy mellem vmi igazán jó egyetemet végzett vékony csajszi kene aki nem problémátik termeszetes dolgokon! Jó lenne néha azt érzem ha haza menne az anyjáboz és mikor szex van visszajonne! Hianyzik a fiatalságom ti is ereztetek így?

2020. ápr. 26. 18:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok. Amúgy mi is sokszor beszélgetünk közben 😃. De ő általában beviszi a telóját és játszik. Nem a legideálisabb a lakás felosztása, de sosem jelentett gondot az ilyesmi.
2020. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!