Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után "legális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "legális" összeköltözni?

Figyelt kérdés
Felnőttként, túl néhány párkapcsolaton jöttünk össze. Nagyon egymásra találtunk. Anyagilag mindkettőnk helyzete stabil. Eleinte milyen gyakran aludtatok együtt? Mennyi idő után aludtatok egymásnál?

2020. ápr. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Kb masodik randi utan egyutt aludtunk, aztan 2-3 honap utan mar hozzamkoltozott a parom es azota is egyutt vagyunk. Szerintem felnottkent mar felesleges ezt huzni, amennyiben mindketten ugy erzitek, mert egyutteles kozben legalabb hamarabb kijon, mennyire vagytok tenyleg egy hullamhosszon. Kevesbe gaz par honapos kapcsolatban szakitani es szetkoltozni, ha esetleg megsem passzoltok, mint az, hogy mar mondjuk harom evet beleoltetek a masikba aztan kiderul, hogy keptelenseg egyuttelni vele, mert o rendszeresen a mosogatoban aztatja a budos zoknijait es errol nem hajlando lemondani. (Most csak irtam egy hulye peldat, de erted :D)
2020. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha felnőttként ez kérdés az azért elég érdekes...

Nem tinik vagytok, nem a szüzesség elvesztése a kérdés. Akkor alszotok együtt amikor akartok, ha az első randin akkor az első randin.

Nyilván összeköltözés előtt meg kell ismerni a másikat. Nem sok értelme van pénzt és energiát fektetni a költözésbe aztán meg 1 hónap múlva vissza az egész. Kell azért legalább egy év mire kicsit lankad a rózsaszín köd és meglátod a párod hibáid, a valódi énjét. Amíg kitapasztalod, hogy hogy áll a házimunkához, az anyagiakhoz, szabadidő, "én-idő" kérdéséhez. Az elején mindenki igyekszik a legjobb arcát mutatni, te meg úgy vagy vele, hogy jajj majd ebben meg abban úgy is biztos változni fog. Nem fog. Ahhoz azért kell idő mire ez az álomvilág átmegy realitásba és fel tudod mérni, hogy valóban, objektíven nézve mennyire tudnátok együtt élni.

Érzelmi szint tekintetében meg legalább azt jó tisztázni, hogy nem-e csak fellángolásról van szó és nem valódi szerelemről. Ehhez is kell jó pár hónap.

2020. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
A mostani párommal masodik randin mar lefekudtunk, kovetkezo randin mar kizarolgasok voltunk azt kovetoen hosszu hetvege nala, es akkor megbeszeltuk hogy egyutt vagyunk. Negy honapra ra kezdtunk beszelni az osszekoltozesrol, pontosabban az volt az otlete hogy koltozzek hozza, viszont nekem kicsi volt a lakasa es azt mondtam ha koltozunk akkor mar nagyobb helyre. En hamarabb emiatt nem költöztem volna ha nagyobb lett volna a lakasa akkor igen siman atkoltozok hozza akar negy honap utan. Most ket honappal kesobb ma vettük at a kulcsokat, jovo heten lesz a féléves 'évfordulónk'
2020. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már az első randin lefeküdtem a párommal 3 hónap után költöztünk ennek 1,5 éve
2020. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!