Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiatalon összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon összeköltözni?

Figyelt kérdés
A párom 24 éves még én 22. Mindketten már dolgozunk, és megvan a lehetőségünk közös lakásra is. Eddig otthon éltem, nem laktunk semelyikünk szüleinél se. Van valaki aki az együtt éles alatt úgy érzi, hogy a kapcsolat megromlott mert nagyon korán összeköltöztek?

2019. jún. 5. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Látszik, hogy még gyerek fejjel gondolkodsz. Nem bántásként, csak aranyos. :)

Egy kapcsolat nem attól romlik meg, mert összeköltöztök, ráadásul nem vagytok hozzá túl fiatalok, van, akik ilyenkor már évek óta együtt élnek és gyereket vállalnak. Ha megvan rá a lehetőség, akkor lépjétek meg. Ha meg romlik a kapcsolat, az akkor is megromlik, ha 2 év múlva költözök össze, nyilván akkor nem tudtok együtt élni, vagy nem egymást keresitek. :)

2019. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
22-24 èvesen mièrt korai az összeköltözès? Mindketten dolgoztok, van lehetősègetek, az a normális, hogy összeköltöztök. Mióta vagytok együtt?
2019. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 érdeklődő63 ***** válasza:
25%
kié a lakás?
2019. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt és közös lakás lenne. Apukám barátja ajánlotta fel, mert ő költözik ki.
2019. jún. 5. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
7 év után jó ötlet lenne, egyáltalán nem korai csak azért, mert még fiatal vagy
2019. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt hittem 17 évesek vagytok... Miért lenne huszonévesen korai?
2019. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
szerintem azért bizonytalanodtál el mert túl régi a kapcsolat. 22 évesen 7 éves kapcsolat kissé furcsa. szerintem meguntad és ez bizonytalanít el. ha így van ne költözz össze vele.van néhány hozzád hasonló csaj ismerősöm aki az első szerelmén kívül nem volt mással. mind elvált meggyűlölte a volt párját és veri a fejét a falba amiért az egész fiatalságát egy emberrel töltötte
2019. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 érdeklődő63 ***** válasza:
tehát ha az ösztönöd azt súgja megromlik a kapcsolatod az nem az összeköltözés miatt lesz hanem a kihűlő félben lévő kapcsolat miatt. nagyon gondold meg én azt tanácsolnám várjál míg teljesen megérik benned az elhatározás hogy igen vagy nem. előző voltam
2019. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 év után korai? Uh ez szánalmas...
2019. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!